fbpx

Türkiye Finans Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Telefon bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması, internet bankacılığı ya da ATM bankacılığı gibi alternatif dijital hizmet kanalları yardımıyla müşterilerine her geçen gün daha kaliteli hizmet veren bankalardan birisi olan Türkiye Finans Katılım Bankası halihazırda perakende katılım bankacılığının en başarılı uygulayıcılarından birisidir. Geçtiğimiz dönemde NCB tarafından satın alındıktan sonra çağrı merkezi konusunda da ciddi değişiklik ve güncellemeler imza atan Türkiye Finans Katılım Bankası yardımıyla çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanmak çok daha kolay hale geldi. Bu açıdan Türkiye Finans müşteri temsilcisine direkt bağlanma, çağrı merkezi hizmetlerinin neleri kapsadığı ve diğer ayrıntılara değinmek yararlı olacaktır.

Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın çağrı merkezine erişmek isteyen tüketicilerin 0850 222 2244 numarasını arayarak hizmet alması mümkündür. Sesli yanıt sistemine gelen son güncellemenin ardından ses imzası teknolojisine geçen banka bu teknolojiden yararlanan tüketicilerin gerekli güvenlik teyidini daha hızlı vermesi nedeniyle daha kısa süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanmasını mümkün kılmaktadır.

Türkiye, İngilizce ve Arapça olmak üzere 3 farklı dilde hizmet veren Türkiye Finans Katılım Bankası aslında çoğu işlemin müşteri temsilcisine bağlanmadan IVR sistemi üzerinden kolaylıkla yapılmasını mümkün kılmaktadır. Dolayısıyla sıra beklemek istemeyen tüketiciler için öncelikle müşteri temsilcisine bağlanmadan yapılabilecek işlemleri sıralamak iyi olabilir.

Çağrı merkezi menüsü hesap bilgileri, başvuru işlemleri, kar payı, döviz kuru ve bireysel kredi bilgileri, kredi kartı işlemleri, hesap işlemleri, para transferi, döviz işlemleri, ödemeler, fatura talimatları, ATM kart işlemleri, internet şubesi işlemleri, şifre işlemleri, menkul kıymet işlemleri, pos işlemleri ve bilgi hizmetleri olarak sıralanır. Bu menüler aracılığıyla işlem yapmak isteyen tüketiciler EFT’lerini 09:00 ile 16:00 arasında, geç EFT’sini 16:00 ile 17:15 arasında, havalesini 24 saat, fatura ödemesini, emirlerini, bağış ödemesini, vergi ödemesini, döviz alış-satışını, arbitrajını, kıymetli maden alış-satışını, kredi kartı ödemesini ve yatırım işlemlerini 24 saat süresinde yapabilir.

İşlem limitleri ise bireysel tüketiciler için; eft yapılacaksa 15 bin TL, havale yapılacaksa 60 bin TL, virman yapılacaksa 3 milyon TL, fatura ödenecekse 15 bin TL, emir verilecekse 15 bin TL, bağış yapılacaksa 3 bin TL, vergi ödenecekse 30 bin TL, arbitraj yapılacaksa 60 bin TL, döviz alınıp satılacaksa 60 bin TL, kıymetli maden alıp satılacaksa 60 bin TL, kredi kartı borcu ödenecekse 30 bin TL, yatırım yapılacaksa 1 milyon 500 bin TL’dir. Bu limitler müşteri temsilcisi ya da Türkiye Finans şubeleri aracılığıyla kısa süre içerisinde artırılabilir.

Türkiye Finans Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterileri müşteri temsilcisine direkt bağlanabilmek isterse güvenlik teyitlerini vererek ilgili hizmet menüsüne girebilir ve müşteri temsilcisine bağlanmak için bekleyebilir. Fakat bunu yapmadan acil bir işlemin gerçekleştirilmesi için müşteri temsilcisine bağlanmak isteyen tüketicilerin “0” tuşuna basarak kayıp çalıntı menüsüne bağlanması da mümkündür.

turkiye finans direkt baglanma
turkiye finans direkt baglanma

Kayıp çalıntı menüsüne bağlanıldığında müşteri temsilcisi direkt olarak müşteriyle temas kuracaktır, ancak kayıp ya da çalıntı bir kart söz konusu değilse hemen farklı bir müşteri temsilcisine aktaracaktır. Dolayısıyla bu zaman kaybının önüne geçmek için gerekli güvenlik teyitlerini verip sıra beklemek daha mantıklı olabilir.

Özellikle sesli imza ya da telefon bankacılığı şifresi edinerek daha kısa süre içerisinde güvenlik teyidi vermeyi, dolayısıyla da daha kısa süre içerisinde müşteri temsilcisine bağlanmayı mümkün kılabilirsiniz.

Dilerseniz, Türkiye Finans Kredi Kartı Hızlı Başvuru konulu yazımızı da ortalama 3 dk içerisinde okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku