fbpx

08502205000 Ziraat Katılım Müşteri Hizmetleri Telefonu

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Kurulduğu günden bu yana çok hızlı bir şekilde müşteri portföyünü genişleten Ziraat Katılım Bankası geçtiğimiz ay açıklanan Katılım Payı Dağıtım Raporu uyarınca yıl içerisinde en çok kar payı dağıtan banka olmuştu. Bu kapsamda her geçen gün daha fazla tüketici tarafından tercih edilen ve faizsiz bankacılık anlayışını başarıyla uygulayan Ziraat Katılım Bankası’nın 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren ve neredeyse tüm bankacılık işlemlerinin yapılabilmesini mümkün kılan bir müşteri hizmetleri hattı da bulunmaktadır.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri

0 850 220 50 00 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetlerine bağlanan tüketiciler resmi ve idari tatiller de dahil olmak üzere haftanın her günü destek hizmetlerinden ve telefon bankacılığı uygulamasından yararlanabilmektedir. TC kimlik numarasının, müşteri numarasının ve kart numarasının tuşlanması sonrasında güvenlik prosedürlerinden geçen tüketiciler parite bilgileri, hesap bakiye bilgisi, kredi kartı borcu, fatura talimatlarının durumu vb. konularda bilgi edinebilmektedir.

Hesabıyla ilgili değilde genel itibariyle bankacılık işlemleri hakkında bilgi edinmek, Ziraat Katılım Bankası ürünleriyle ilgili bilgi almak için ise herhangi bir güvenlik teyidinin geçilmesine gerek yoktur. Doğrudan müşteri temsilcisine bağlanılarak bilgi edinilebilir.

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri Türkçe, Arapça ve İngilizce olmak üzere toplamda 3 farklı dilde hizmet vermektedir. Tüketiciler çağrı merkezi aracılığıyla şu gibi bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir:

 • Kredi kartı borç bilgisi,
 • Kredi kartı ekstre kesim tarihi değişikliği,
 • İnternet ve mobil bankacılık uygulama şifresi belirleme,
 • ATM ve kredi kartı şifresi belirleme,
 • Fatura ödemeleri,
 • Vergi ödemeleri,
 • Sigorta ödemeleri,
 • Finansman bilgileri,
 • İletişim bilgileri değişikliği,
 • Döviz alım-satım,
 • Değerli maden alım-satım.

Ziraat Katılım Bankası Çağrı Merkezine Sık Sorulan Sorular

Ziraat Katılım Bankası’nın çağrı merkezine gün içerisinde en çok sorulan sorular ve cevapları şu şekildedir:

Nasıl başvuru yapabilirim?

Ziraat Katılım Bankası müşterisi olmak, banka veya kredi kartı edinebilmek için Ziraat Katılım Bankası şubeleri dışında herhangi bir hizmet kanalından yararlanılması mümkün değildir. Nüfus cüzdanıyla birlikte en yakın Ziraat Katılım şubesine gidilebilir.

Hesap açılışı ve banka kartı ücretli mi?

Ziraat Katılım Bankası banka kartı kullanımı nedeniyle ya da hesap işletim ücreti adı altında herhangi bir ücret almamaktadır.

Banka kartını yurt dışında kullanabilir miyim?

Banka kartlarının tamamını herhangi bir başvuru yapmadan ya da bir merciye bildirimde bulunmadan doğrudan yurt dışında da kullanabilirsiniz. O anki kur TL’ye çevrilerek hesap bakiyesinden düşer, ek bir ücret ödemesi yapılması gerekmez.

0850220500 ziraat katilim musteri hizmetleri telefonu
ziraat katılım iletişim

Mobil bankacılık uygulaması yurt dışında kullanılabilir mi?

Telefon tanımlaması başarıyla yapılmış ve gerekli güvenlik teyitleri yurt içerisinde verilmiş mobil uygulamanın yurt dışında da kullanılması mümkündür. İnternet bağlantısı olması halinde yurt içerisindeki gibi her türlü bankacılık işlemi yapılabilir.

Mobil bankacılık şifrem bloke oldu?

Bloke olan ya da unutulan mobil bankacılık şifresi için çağrı merkezinin aranması ve yeni bir şifre belirlenmesi gerekmektedir. İnternet sitesi aracılığıyla da yeni şifre belirlenmesi mümkündür.

Sitemizde yer alan Ziraat Katılım Bankası 100 bin TL Faizsiz Konut Kredisi konulu yazımızı da ortalama 2 dk da okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku