fbpx

Türkiye Finans Kredi Kartı Hızlı ve Kolay Başvuru (Online)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Kredi kartı ürünü için Türkiye’nin en yaygın iş yeri ağına sahip Bonus markasıyla çalışan Türkiye Finans Katılım Bankası, Happy Kart ürünü ile müşterilerinin her türlü kredi kartı ihtiyacını karşılayabilmektedir. Çeşitli spesifik konulardaki ihtiyaçlara dahi yanıt verebilen bu kartı temin etmek için başvurunun nasıl yapılacağı ve başvuru sürecine ilişkin çeşitli ayrıntılara değinilmesi yararlı olacaktır.

Türkiye Finans Kredi Kartları

Türkiye Finans Katılım Bankası, prensipleri gereği faizle çalışmamaktadır. Bu kapsamda tüketici ihtiyaçlarına yanıt verebilmek için özel bir ürün geliştirmek durumunda kalmıştır ve bu ürünün ismi de Happy Kart olarak açıklanmıştır. Happy Kart, yapılan harcamalara ve tüketicinin kredi kartından beklentisine göre Happy Kart Klasik, Happy Kart Gold, Happy Kart Platinum ve Happy Kart Zero olarak 4’e ayrılmaktadır. Bu kartlardan hangisinin temin edildiği fark etmeksizin her kart ile taksitli alışveriş yapılabilir, yapılan harcamalara istinaden Bonus kazanılabilir.

Happy Kart Klasik

Happy Kart Klasik ürünü temel ihtiyaçlarını karşılamak ve kredi kartının avantajlarından yararlanmak isteyen çoğu tüketicinin ilk tercihi olmaktadır. Yapılan harcamalara istinaden bonus puan kazanılmasına, taksit imkanından yararlanılmasına ve Bonus’un düzenlediği her kampanyaya katılım sağlanmasına imkan veren bu ürünle yurt dışında da harcama yapmak mümkündür.

Happy Kart Klasik başvurusu için:

  • Türkiye Finans Katılım Bankası’nın internet şubesini kullanabilir,
  • 0850 222 2244 numaralı çağrı merkezini arayabilir,
  • HAPPY boşluk TCKN yazıp 2442’ye SMS atabilir,
  • En yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesine gelir belgesiyle gidebilirsiniz.

İletilen başvurunun hangi kanalla iletildiği fark etmeksizin aynı şekilde değerlendirileceğini bilmek yararlı olabilir.

Happy Kart Gold

Happy Kart Gold ürünü normalden daha sık harcama yapan ve bu harcamaları genellikle kredi kartıyla gerçekleştiren tüketiciler için idealdir. Klasik karttan çok daha yüksek oranda bonus puan kazandıran bu kart ile biriken puanları harcamalarda kullanabilir hatta bazı harcamaları ücretsiz hale getirebilirsiniz. Bu kartla da tıpkı klasik kart gibi yurt dışında harcama yapmak mümkündür. Başvuru için:

  • com.tr internet sitesine giriş yapıp Hemen Başvur butonunu kullanabilir,
  • En yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesine gidebilirsiniz.

Happy Kart Platinum

Gold kartın yetersiz kaldığı durumlarda daha yüksek limitlerle harcama yapan tüketicilere hitap eden bu kartla yapılan harcamalardan Gold’a nazaran daha yüksek oranda puan kazanılır. Taksitli alışveriş, nakit avans, bonus puanların çeşitli harcamalarda kullanılması ve türevi özellikleri bulunan bu kart sayesinde Platinum’a özel indirimlerden, transfer hizmetlerinden, Happy Asistans hizmetlerinden yararlanılabilir. Başvuru için:

  • com.tr internet sitesine giriş yapıp Hemen Başvur butonunu kullanmak,
  • En yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesine gitmek gerekmektedir.
turkiye finans kredi karti online basvuru
turkiye finans kredi karti basvuru

Happy Kart Zero

Bonus puan kazanmak ya da çeşitli kampanyalara katılmak gibi gayeleri olmayan, ancak kredi kartı kullanmak isteyen tüketiciler için Türkiye Finans’ın kendi markasıyla çıkardığı bu kartla taksitli alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bu karta başvuru yapmak için en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesine gidilmesi yeterli olacaktır.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme (Anında) konulu yazımızı buradan okuyarak kredi kartı başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku