fbpx

Sisa Kule Ankara Çankaya Konut Projesi Faizsiz Taksit İmkanı

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sisa Grup güvencesiyle Ankara’nın en değerli bölgelerinden Çankaya’da toplamda 11 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Sisa Kule konut projesi kapsamında 270 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. Kısa süre içerisinde halen ön talep aşamasında olunmasına karşın dairelerin yarısından fazlası satılmıştır. 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak isteyen tüketicilerin Aralık 2020’de teslimlerine başlanacak proje için aceleci davranması yararlı olabilir.

Sisa Kule Proje Özellikleri

Toplamda 270 adet home office ve 30 tane de ticari ünitenin yer aldığı proje kapsamında sunulan konutlar 1+1 ya da 2+1 tipinde. En küçüğü 70 metrekare büyüklüğe sahip olan konutların Aralık 2020’de teslim edilmesi planlanıyor. Ödemelerle ilgili sorun yaşayan tüketiciler için çeşitli ödeme kolaylıklarına da yer verilen proje içerisinde sıfır faiz imkanı da var.

Ankara’nın en bilinen ve değerli bölgelerinden Çankaya’da yükselen, home office konsepti ile hayata geçirilen Sisa Kule projesi yoğun talep görüyor. Bulunduğu bölge ve barındırdığı potansiyel itibariyle gün geçtiktçe değeri artan projenin teslimat sonrasında yatırımcısına % 40’a varan oranlarda prim yapacağı tahmin ediliyor.

Toplamda 11 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yer alan proje içerisinde yerden ısıtma, klima, jeneratör ve daha bir çok donatı yer alıyor.

Projenin temel ortak özelliklerini şu şekilde listelemek mümkün:

  • Spor salonu,
  • Kafe,
  • Kapalı otopark,
  • Jeneratör,
  • Asansör,
  • Yerden ısıtma sistemi,
  • Merkezi ısıtma teknolojisi,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Sisa Kule Fiyat Listesi

Proje içerisinde yer alan konutların fiyatları 249 bin TL ile 500 bin TL arasında değişiyor. En küçük 1+1 dairenin 70 metrekare, en büyük 2+1 dairenin ise 140 metrekare olduğu dikkate alındığında metrekare başına düşen birim fiyatın ortalama 2500 TL olduğu söylenebilir.

Sisa Kule Ödeme Seçenekleri

Ev sahibi olmak isteyen tüketiciler talep etmesi halinde peşin ödeme yaparak net % 18 indirim sahibi olabilir. Vadeli ödeme yapacakların ise peşinat ödemesi sonrasında 30 ay vade farksız taksit imkanından yararlanması mümkün.

sisa kule ankara cankaya
sisa kule ankara cankaya

İnternet sitesi: sisakule.com

Telefon: 0312 222 7472

Proje Mevkii: Konutkent mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, 381, Çankaya, Ankara.

Teslim Tarihi: Aralık 2020

Konut Sayısı: 270

Ankara Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife buradan ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku