fbpx

YDA İnşaat Ankara Yenimahalle Konut Projesi Özellikleri Fiyatlar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

YDA İnşaat güvencesiyle Ankara’nın en hızlı değerlenen bölgelerinden Yenimahalle ilçesinde toplamda 313 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Yenimahalle Projesi kapsamında 5500 konut ve dükkanın satışı gerçekleştirilecek. Halen ön talep avantajlarıyla satışta olan projenin bulunduğu bölge ve yapı özellikleri itibariyle ciddi bir yatırım potansiyeli taşıdığını en baştan belirtmekte fayda var. Söz konusu projenin tahminen 2019 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor.

YDA İnşaat Yenimahalle Konut Projesi Özellikleri

Projenin 7 etap sonrasında tamamlanması planlanıyor, her etap kendine has talep sürecine tabii olacak. Her blok için 17 ile 21 kat planlamasının yapıldığı proje kapsamında teslim edilecek konutların 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde olması planlanıyor.

YDA İnşaat hali hazırda İstanbul ve Ankara’da çeşitli büyük ölçekli yatırımlara ve inşaatlara imza atmış bir firma ve yatırımcıların radarında. Özellikle yurt dışı yatırımcılarının yakından takip ettiği, fırsat niteliğinde projelere imza atan firmanın son aksiyonu Yenimahalle semtine özel.

Ankara ise İstanbul’un giderek düşen yaşam standartları ve artan kalabalığı karşısında en yoğun göç alan iller arasında yer alıyor ve göç edenlerin büyük bir kısmı orta üst gelir grubu. Yenimahalle ilçesi hem Ankara’nın en önemli merkezlerine yakın olması hem de doğayla iç içe olması nedeniyle huzur bulmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Buna ek olarak Yenimahalle ilçesindeki konut fiyatları birçok kişi için halen kabul edilebilir bir seviyede.

Bu ve bunun gibi onlarca farklı detay nedeniyle yatırımcılar açısından ciddi bir fırsat nitelendirmesinin yapılabileceği konut projesi kapsamında satılacak konutların sahip olduğu ortak özellikler ise şu şekilde:

  • Özel güvenlik,
  • Kameralı güvenlik sistemi,
  • Kapalı otopark,
  • Asansör,
  • Merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

YDA İnşaat Yenimahalle Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa sunulan konutların büyüklükleri, fiyatları ve ödeme seçenekleriyle ilgili ayrıntılar henüz netleşmedi. Tüketicilerin bu gibi ayrıntılara nail olmak için ÇED sürecinin tamamlanmasını beklemesi gerekecek. Kısa süre içerisinde tüm detaylar açıklanacak.

yda insaat ankara yenimahalle proje fiyat ve detayları
yda insaat ankara yenimahalle konut projesi

İnternet sitesi: yda.com.tr

Telefon: 0312 459 44 00

Proje Mevkii: Macun 1 Mah. Batı Bulv. Yenimahalle/Ankara

Teslim Tarihi: Ağustos 2019

Konut Sayısı 5500

Sitemizde Ankaradaki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife buradan ulaşabilir, bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Faizsiz Ev Almak İsteyenler İçin Emin Evim Sistemi Nasıl İşler konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku