fbpx

DAP Yapı Teras Kule İstanbul Sıfır Faizli Konut Projesi Fiyatları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Anadolu Yakası’nın en sevilen semtlerinden Kartal’da DAP Yapı imzasıyla inşa edilen Teras Kule projesi için oluşturulan ödeme alternatifleri sayesinde tüketicilerin sıfır faizli konut kredisi ile ev sahibi olması sağlanmaktadır.

Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 4 farklı daire tipinden oluşan proje kapsamında 30 kattan oluşan iki blok bulunuyor. Blokların içerisinde 364 daireye ek olarak 25 çalışma ofisi, 11 tane de dükkan bulunuyor.

Toplamda 16 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Teras Kule projesi, konut sahibi olan tüketicilere oldukça ilgi çekici sosyal aktivite fırsatları sunuyor. Sauna, fitness salonu, açık ve kapalı otopark, çocuklar için oyun parkları ve yüzme havuzu bu imkanlardan yalnızca birkaçı.

Kartal Teras Kule Konutları – Ofisleri Fiyat Listesi

Teras Kule projesiyle satışa çıkarılan konut ve dükkanların fiyatlarıyla ilgili liste yayımlayan DAP Yapı, 2+1 ve 3+1 tipteki dairelerin satış fiyatlarının öğrenilmesi için telefonla görüşme yapılmasını talep ediyor. Açıklanan fiyatlar ise şu şekilde:

  • 1+0 daireler için 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 1+1 daireler için 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • Ofisler için ise 325 bin TL’den başlayan fiyatlarla satış gerçekleştirilebilir.

Dairesini peşin satın almak isteyen kişilerin % 25’e varan net indirimlerle bu isteğini yerine getirmesi de mümkün. Kotayla sınırlı indirimli fiyat avantajlarından yararlanabilmek için acele etmek yararlı olacaktır.

Kartal Teras Kule Sıfır Faizli Konut Kredisi

DAP Yapı, Teras Kule projesi kapsamında konut satın almak isteyen tüketicilerin sıfır faizle konut kredisi kullanmasına imkan tanımaktadır. Bunun için konut bedelinin % 5’ini peşinat olarak talep eden DAP Yapı, arta kalan konut bedelinin 120 ay vadeyle faizsiz olarak kredilendirilmesini sağlamaktadır.

Teras Kule Sosyal İmkanlar

Teras Kule’den rezidans satın alan tüketicilerin oldukça çeşitli sosyal olanaklardan yararlanma fırsatı da bulunuyor. Adalar ve deniz manzarasına ek olarak fitness salonu, yemyeşil dinlenme alanları ve kapalı yüzme havuzu da bulunmaktadır.

dap yapi teras kule istanbul
dap yapi teras kule istanbul sifir faizli konut projesi fiyatlari

Firma Adı : DAP Yapı

İnternet Sitesi : dapyapi.com.tr

Telefon : 0216 399 80 80

Proje Mevkii : E-5 kenarında, Ford Kök Servis’in önünde, Kartal ilçe sınırları içerisinde yer alıyor.

Teslim Tarihi :  Ocak 2020

Konut Sayısı : 364

Sitemizde İstanbul Anadolu Yakasındaki Sıfır Faizli Konut Projeleri ile ilgili daha detaylı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku