fbpx

Sunis Blue Residence Antalya Konyaaltı Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın en değerli bölgelerinden Konyaaltı’nda toplamda 14 bin 666 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Sunis Blue Residence konut projesi kapsamında 152 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların en küçüğü 100 metrekare büyüklüğe sahiptir. Fiyatlar ise halen ön talep aşamasında olunması kaynaklı promosyonludur.

Sunis Blue Residence Proje Özellikleri

Turaçlar Group güvencesiyle Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde yükselen Sunis Blue Residence konut projesi içerisindeki konutlar 100 metrekare ile 800 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Her konutun denizi görebildiği bir mimariye sahip olan Sunis Blue Residence, mavi bayraklı 2-3 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor.

Yemyeşil bir alanda yükselen konut projesi huzur arayışı içerisinde olan kişilerin mutlaka göz atması gereken cinsten. Projedeki her dairenin sahip olduğu ortak özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Açık ve kapalı yüzme havuzu,
 • Çocuk havuzu,
 • Çocuk parkı,
 • Spor merkezi,
 • Restoran,
 • Her daire için restoran manzarası,
 • Kapalı otopark,
 • Yürüyüş alanları,
 • Süs havuzu,
 • Asansör, teras, balkon, akıllı ev sistemleri,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Sunis Blue Residence projesini diğer projelerden ayıran belki de en önemli özellik her konutun gerçekten de denizi net bir şekilde görebilmesi. Bunu başarabilmek için bahçe terası modelini mimarisine entegre eden firma, söz konusu teraslar sayesinde yemyeşil bir alan içerisinde kahvelerini yudumlayan ev sahiplerinin deniz manzarasının keyfini sürmesini de mümkün kılıyor.

Proje içerisinde ayrıca örnek teşkil etmesi gereken bir teknoloji de yer alıyor. Peyzaj çalışmaları için kullanılan yeşil alanın sulaması sonrasında artan ya da taşan sular emiliyor ve su depolarında saklanıyor. Saklanan su ilerleyen günlerde aynı alanın sulanması için tekrar kullanılıyor ve bu sayede kaynak israfının önüne geçilmiş olunuyor.

Sunis Blue Residence Fiyat Listesi

Proje halen talep aşamasındadır ve fiyat listesi paylaşılmamıştır. Projede bir konut özelinde talepte bulunulması halinde fiyat teklifi alınabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için şirketle iletişime geçilmesi gerekiyor.

Sunis Blue Residence Konyaalti fiyat listesi ve detaylar
Sunis Blue Residence Antalya Konyaalti Konut Projesi

Sunis Blue Residence Ödeme Seçenekleri

Projedeki konutların ödeme planlarıyla ilgili de net bir açıklama yapılmış değil, tüketiciler ilerleyen dönemlerde fiyat açıklamasının yapılması itibariyle ödeme seçenekleri konusunda da bilgi edinebilecektir.

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizin bu bölümünden daha fazla alternatife ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku