fbpx

Toyota Faizsiz Kredi Avantajı ile Arabanızın Anahtarı Cepte

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Önce gelen otomotiv firmaları arasında yer alan Toyota, üretmekte olduğu araçlar ve aynı zamanda son dönemlerdeki hibrit araçları ile, kalitesini bir kez ortaya koymuştur. Bu yılının son çeyreğinde birçok otomotiv firması kampanyalarını aktif etmiş ve yılbaşına az bir süre kala hedeflediği satış rakamlarına ulaşabilmek için, finansman desteklerini sunmaya başlamıştır. Toyota kısa bir süre önce yüzde sıfır faizli kredi kampanyasını başlatmış ve 50 bin TL için yüzde sıfır faiz ile herkesi araç sahibi yapmıştır. Bu kampanya hala devam etmektedir ve herkes bu krediyle araç sahibi olmaya devam etmektedir. Fakat bu sifir faizli kredide dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Toyota Araç Kredisi

50 bin TL’ye kadar olan kredilerde kalan tutarın mutlaka peşinat olarak ödenmesi gerekmektedir. En düşük bir Toyota aracının da 75 Bin TL olduğunu göz önünde bulunduracak olursak eğer, 25 bin TL tutarında peşinat ödemeniz gerekiyor. Bu krediyle beraber Toyota herkesi araç sahibi yapmayı hedef almış ve kampanya süresince, herkese finansman desteği sunmaktadır. Türkiye’nin her bir noktasında olan Toyota bayilerine sizlerde gidebilir ve avantajlı bir krediyle Toyota marka araçlara sahip olabilirsiniz. Peki Toyota araç kredisi nasıl alınır?

Toyota Araç Kredisi Nasıl Alınır?

Az öncede belirtmiş olduğumuz gibi bu kredileri alabilmek ve Toyota sahibi olabilmek için sizlere en yakında olan Toyota bayilerine gitmeniz gerekiyor. Toyota bayisine giderken yanınızda kimlik götürmeniz yeterlidir. Finansman destekleri Toyota Finans ve Toyota Türkiye Pazarlama tarafından bireylere sunulmaktadır. Kredi notu bu alanda en büyük etkendir. Bireylerin geçmiş kredi notunun risk analizi yapılmakta ve aracı kurumdan alınan bilgiler ile, kredinin onay durumu ortaya çıkmaktadır. Fakat Toyota kredilerinde çok da yüksek kredi notuna bakılmaz. Orta seviyeli bir kredi notuna, araç sahibi olmamanız için bir neden yoktur. Kampanyaya göre Toyota Corolla 850 TL’den başlayan taksitlerle, Toyota C-HR ise 1.250 TL’den başlayan taksitlerle sunuluyor. Yani sizler aylık sadece 850 TL ödeme yaparak bir Toyota sahibi oluyorsunuz.

Toyota Araç Kredisi Vadeler

850 TL taksit tutarı, Toyota Corolla 1.33 Life modelinde peşinat tutarı 28.470 TL, kredi tutarı 39.480 TL, son ödeme tutarı 27.636 TL olup 48 ay vade sistemiyle aktif olmaktadır. Buna ek olarak Toyota C-HR 1.2 Turbo Advance 4×2 modelinde peşinat tutarı 46.520. TL, kredi tutarı 54.580 TL, son ödeme tutarı 32.748 TL olup 48 ay bir vadelendirme söz konusudur.

toyota faizsiz kredi
toyota faizsiz kredi avantaji ile arabanizin anahtari cepte

Son olarak söylemek isteriz ki asım ayı Toyota kampanyası dahilinde, Toyota Hilux %0 faizli finansman imkanıyla Toyota Yetkili Satıcıları’nda siz değerli müşterileri bekliyor. Toyota Hilux 4×2 ve 4×4 düz vites modelleri için 18.000 TL kredi tutarı ve 12 ay vadede satışa sunuluyor.

Sitemiz üzerinden Toyota markasının yanı sıra Sıfır Faizli Araç Kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku