fbpx

Hyundai Sıfır Faizli Kredi ve Araç Kampanyaları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

2020 yılının ilk çeyreğinde son teknoloji otomobiller bir hayli fazla dikkat çekiyor. Son model otomobiller satıcı firmaların bazı düzenlemeleri sonucunda, cazip ödeme kolaylıkları ve ayrıca avantajlı teklifler ile beraber geliyor. Son dönemin gözde otomobil markası haline gelen Hyundai’de tüm araçlarında geçerli olacak bir kampanyayı aktif etti. Hyundai kasım kampanyası boyunca, avantajlı fiyatlardan Hyundai sahibi olacak ve aynı zamanda ödeme kolaylıkları ile, ödemelerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Peki Hyundai kasım kampanyasının detayları nelerdir?

Hyundai Faizsiz Kredi ile Araç Kampanyası

Hyundai, Kasım ayında yeni 0 km Hyundai otomobil satın alacaklar için sıfır faizli kredi kampanyası ve peşin alacaklar için de, indirim söz konusu olabiliyor. Kasım ayı kampanyası kapsamında peşin alımlarda avantajlı destek veren Hyundai, aynı zamanda Hyundai i10, Hyundai i20 ve Hyundai i30 modellerinde de geçerli olmak üzere sıfır faizli finansman desteğini veriyor. Hyundai 2017 yılı Kasım ayı kapsamı süresince A segmentinin popüler modeli Hyundai i10, 15.000 TL tutarında, 15 ay vadeli kredide sıfır faiz imkanı ile beraber geliyor. Hyundai i20 modelinde ise bu tutar 20.000 TL oluyor, 20 ay vade, sıfır faizli kredi olarak geliyor.

Hyundai markasının C segmentinde yenilenen modeli olan i30 ise 30.000 TL tutarında, 30 ay vade, sıfır faiz avantajı ile beraber sizlere sunuluyor. SUV-C segmentinde Hyundai Tucson, hibrit ailesinin yeni üyesi olan Hyundai IONIQ Hybrid ve Hyundai Elantra modellerine ise 50.000 TL tutarında kredi, 24 ay vade, %0.99 faiz oranı kampanyası sunuluyor. Tüm bu araçlar siz değerli müşteriler için Hyundai Yetkili Satıcıları’nda bekliyor. Son olarak Hyundai Assan, Hyundai i20 modelinde 2.500 TL’ye gelen nakit indirimi olurken, bu rakam Hyundai Tucson modelinde 4.500 TL’ye kadar yükselme gösteriyor.

hyundai sifir faizli kredi ve arac kampanyalari
hyundai sifir faizli kredi ve arac kampanyalari

Hyundai Sıfır Faizli Kredi Nasıl Alınır?

Bu yazdığımız kredilerin hepsine, hiçbir işlem yapmadan ulaşabilirsiniz. Öncelikli olarak sizlere en yakında olan bir Hyundai bayisine gitmeniz gerekiyor. Daha sonra kimliğinizi vererek, beğendiğiniz aracı iletiyorsunuz. Devamında sizlere Hyundai Motors Credit uyguluk olup olmadığınıza bakılıyor. Yani sizlerin risk raporu inceleniyor ve kredi notu devreye giriyor. Eğer sicil temiz ise, sizlere finansman desteği sunuluyor. Ayrıca kredi notunuza göre değişkenlik gösteren bir tutarda söz konusu olmuyor. Siz de en yakında olan Hyundai bayilerine giderek, kredilerinizi alabilirsiniz. Tüm binek araçlarda geçerli olan bu kampanyada, Elantra modeli haricinde sadece faizsiz destek imkanı verilmektedir.

En güncel ve en son araba kampanyaları ile ilgili sitemizden daha geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku