fbpx

Faizsiz Kredi ile Yeni Yıla Yeni Ford Arabanızla Girin

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Ford marka araç kampanyaları bu ay süresince de geçerli oluyor ve avantajlı ödeme kolaylıkları ile beraber sizlere sunuluyor. Kasım ayı süresince tüm Ford marka araçlara avantajlı faiz oranları ve aynı zamanda sıfır faiz ile beraber sahip olabileceksiniz. Yüzde sıfırdan başlayan faiz oranları yıl başına kadar devam edeceği bilgisi de geldi ve böylece herkes hayalini kurduğu Ford Marka Araçlara uygun fiyatlardan sahip olabilecek. Peki sıfır faiz ile Ford nasıl alınır? Ford sıfır faiz kampanyaları nelerdir? Gibi sorulara cevaplar vereceğiz. Ford araç almadan önce yazımızı detaylı olarak okumanızı öneririz.

Sıfır Faizli Ford Kampanyaları

Ford yıl sonu kampanyası ile beraber tüm binek araç modelleri, 4 yıl veya 100.000 km garanti ile siz değerli binicilere sunuluyor.  yıl başına kadar geçerli olacak olan kampanya ile birlikte, Ford marka üstün özellikli otomobillere %0’dan başlayan faiz oranlarını kapsayan krediler ile sahip olabilirsiniz.

Ford, 30.000 TL, 15 ay vade %0 faizli kredi

Belirtilen aylık %0 faiz oranı, gerçek kişilerin yalnızca bireysel suretle aldığı araçlar için 30.000 TL tutarlı ve 15 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerli olmaktadır. Belirtilen krediye göre uygulanan faiz oranı ise aylık 2 bin TL olarak geçerli olmaktadır. Kredide uygulanan faiz oranları ve vadeler geçerli olduğu zaman sadece bir kereye mahsus 185 TL kredi tahsis ücreti uygulanmaktadır. Buna ek olarak vergiler dahil edildiğinde Ford Finans kredisinin aylık olarak maliyet oranı %0,0661; yıllık toplam maliyeti ise %0,7933 civarında olmaktadır.

Ford, 36.000 TL, 15 ay vade %0 faizli kredi

Yazılan 0 faizli kredi kampanyası, gerçek kişilerin bireysel araç için satın aldığı 36.000 TL tutarlı ve 15 ay vadeli Ford Finans kredilerinde tamamen geçerli olmaktadır. Belirtilen kredide ödenecek tutar aylık 2400 TL olmaktadır. Bu kredi kapsamında sadece bir kereye mahsus olmak üzere alınmakta olan 189 TL kredi tahsis ücreti olmaktadır. Buna ek olarak vergiler dahil edildiğinde Ford Finans kredilerinin aylık olarak maliyeti %0,0661 ; yıllık toplam maliyet oranı %0,7933 civarında olmaktadır.

Ford, 20.000 TL, 20 ay vade %0,99 faizli kredi

20.000 TL, 20 ay ve %0,99 faiz için bireysel alımlarda geçerli olan ve aynı zamanda belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel alımları için  20.000 TL tutarlı ve 20 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerli olmaktadır.

Sıfır Faizli Ford Kredisi Nasıl Alınır?

Bu krediyi alabilmek ve hayalini kurduğunuz Ford Marka araçlara sahip olabilmek için, sizleri en yakında olan Ford bayilerine davet ediyoruz. Bu kredilerde kredi notu ve risk raporu devreye girmektedir. Kredi notu iyi olan bireylere, bu avantajlı kredilerde verilmektedir.

Gerek Ford ve gerekse de diğer tüm marka ve model araba kampanyaları için sitemizden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku