fbpx

Peugeot Sıfır Faizli Kredi Kampanyaları (Cazip Fırsatlar)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Peugeot markası toplumda önde gelen ve son 5 yılda oldukça teknolojik araçları bizlere sunan bir marka haline gelmiştir. Yılın son çeyreğinde avantajlı finansman destekleri ve faizsiz kredi imkanını herkese sunan Peugeot, cazip ödeme kolaylığı ile araçlarını satışa sunmaktadır. Hemen hemen her ilde bayisi olan Peugeot, Kasım ayında sizlere harika teklifler sunuyor. Sunduğu yöntemler ile sizlerden cazip oranlarda kredi kullanarak araç sahibi olabilir ya da belirli kısmına kredi çekerek, faizsiz araç alabilirsiniz. Peki Kasım ayı kapsamında Peugeot kampanyaları nelerdir?

Yıl Sonu Peugeot Kampanyaları

Peugeot, bu ay boyunca geçerli olmak üzere yıl sonu kampanyası adı altında avantajlı bir şekilde araç sahibi yapıyor. Peugeot Yeni 3008 SUV, Kasım ayı kampanyası kapsamı altında 75.000 TL kredi için 24 ay vade ve aynı zamanda %0,99 faiz avantajıyla Peugeot bayilerinde sizleri bekliyor. Tahsis Ücreti Kredi kullanımı için sadece bir defaya mahsus olarak kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşlik kısmından tahsis edilmektedir. Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV tutarı ise müşteri tarafından ödenmektedir.

Bu kredi tutarı ve vade için bireysel amaçlı araç alım işlemlerinde ödenecek olan 393.75 TL kredi tahsis ücreti, tüm vergiler ve diğer masraflar eklendiği zaman, Peugeot kredisinin aylık sabit maliyet oranı 1,23%, yıllık toplam maliyet oranı ise 14,79%, aylık taksit tutarı 3,610.04 TL olarak satılmaktadır. Ayrıca Peugeot 208 modeli de kasım ayı boyunca, 30.000 TL için 24 ay vade, %0,69 faizli kredi fırsatıyla siz değerli müşterilere sunuluyor. Peugeot kasım ayı kampanyası ile beraber Peugeot 2008 modelinde 30.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,69 faiz oranıyla sizlere finansman desteği veriliyor.

Peugeot faizsiz kredi kampanyaları ise;

 • 208 modeli için; 30 bin TL 12 ay vade ile,
 • 2008 modeli için; 30 bin TL 12 ay vade ile,
 • 301 modeli için; 30 bin TL 12 ay vade ile,
 • 3008 modeli için; 60 bin TL 12 ay vade ile,
 • 5008 modeli için; 60 bin TL 12 ay vade ile,
 • 308 modeli için; 30 bin TL 12 ay vade ile,
 • Partner Tepee modeli için; 48 bin TL 12 ay vade ile,
 • Partner Van modeli için; 30 bin TL 12 ay vade ile,
 • Boxer Van modeli için; 60 bin TL 12 ay vade ile,
 • Expert Traveler odeli için; 30 bin TL 12 ay vade ile,
 • Expert Van modeli için; 30 bin TL 12 ay vade şeklindedir.

Peugeot Kredisi Nasıl Alınır?

Her araç kredisinde olduğu gibi Peugeot şirketler grubu da sizlere kendi bünyesinde vade yapmaktadır. Bu konuda sizlerin risk raporuna ulaşılmakta ve ortaya çıkan kredi notuyla araç sahibi yapmaktadır. Diğer banka kredilerinde göre avantajlı faiz oranları vermesi sebebiyle, sizlerde avantajlı bir şekilde araç sahibi olabilirsiniz. Peugeot marka araba sahibi olmak istiyorsanız, sizlere en yakında olan Peugeot bayisine giderek hayalini kurduğunuz araca sahip olabilirsiniz. Bu kampanya boyunca herkes bir Peugeot sahibi olacak.

peugeot faizsiz kampanyalari
peugeot sifir faizli kredi kampanyalari cazip firsatlar

Peugeot Kredisi Vadelendirmeler

Peugeot kredilerinde genel olarak 24 aya kadar vade yapılmaktadır. Bunun dışında bir vade uygulanmaz. Sizler dilerseniz 12 aylık bir süreçte krediyi çekebilir dilerseniz de, 24 ay ödemeyle araç sahibi olabilirsiniz. Faiz oranları araca göre değişkenlik göstermekle beraber, %0.69’dan başlamaktadır.

Sitemizde en son araba kampanyaları ile ilgili tüm markalara ilişkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku