fbpx

Mercedes Yıl Sonu Araç Kampanyalarında Kredi Fırsatları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sifirfaizli.com olarak siz değerli okurlarımız için arabalar ile ilgili güncel kampanyaları takip ettiğimiz üzere; bu yazımızda Mercedes ile ilgili Yıl Sonu kampanyalarından sizlere bahsetmeye çalışacağız. Bu aşamada Mercedes sıfır faizli kredi ya da faizsiz bir kredi kampanyası sunmuyor. Ancak oranlar ise oldukça cazip durumda. Şimdi sizlere bunları aktaralım.

Yeni model ve üstün teknolojiye sahip Mercedes Otomobiller, yıl bitimine az bir süre kala avantajlı fiyatlar ile beraber geliyor. Üst segment araçlar arasında oldukça beğeni toplayan Mercedes, yeni bir kampanyayı başlattı. Bu kampanya süresince herkes hayalini kurduğu Mercedes marka otomobillere sahip olacak ve bu kampanya ile beraber, düşük ödeme planlarıyla dilediğiniz arabayı alabileceksiniz. Mercedes otomobillerinin pahalı olması bizleri biraz uzaklaştırsa da, bu kampanyalar ile beraber herkes araba sahibi olabilecek diyebiliriz. Peki Mercedes kampanyalar nelerdir? Kasım ayı Mercedes kampanyaları hakkında bilgiler verelim.

Avantajlı Mercedes Kampanyaları

Mercedes-Benz yılın sonlarına gelindiği zaman kampanya süresince ve sonraki yıl boyunca müşterilerine avantajlı kredi olanakları ve uygun faiz oranlara sahip finansman desteği sunmaktadır. Mercedes A-Serisi, Mercedes B-Serisi, Mercedes CLA ve Mercedes GLA modele sahip araçlar için olmak üzere Mercedes kampanyasında %0,99 faiz oranı ile beraber, uygun finansman destekleri veriliyor. Kampanyanın geçerli olduğu modeller ise tüm Mercedes A-Serisi, Mercedes B-Serisi, Mercedes CLA ve Mercedes GLA modellerinde belirtilmekte olan vadeler ve tutarlar için geçerli oluyor. Kişisel başvurularda kullanılabilecek minimum kredi tutarı ise alınan otomobilin yarısının 10 bin TL fazlasıdır. Yani sizler 200 bin TL tutarında aracı alacaksanız 110.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınmasının devamında aktif olmaktadır.

Mercedes C-Serisi ve Mercedes SLC model araçlar için bu yıl süresince %0,59 faiz oranı fırsatıyla Mercedes-Benz Yetkili Satıcıları’nda sizlerin beğenisine sunuluyor. Kampanyanın aktif olduğu tüm modeller ise, Mercedes C-Serisi Sedan, Estate, Cabriolet, Coupé ve Mercedes SLC oluyor ve belirtilen tutar, vadeler için geçerli oluyor. Kişisel başvurularda çekilebilecek kredi tutarı aracın yarısının 10 bin TL fazlasıdır. Kredi faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınmasının devamında aktif olmaktadır.

Mercedes bu kampanya ile beraber Mercedes E-Serisi otomobillerde %1,09 faiz oranı ile beraber çok avantajlı finansman destekleri sunuluyor. Kampanyanın aktif olduğu araçlar ise Mercedes E 180, Mercedes E 220 ve Mercedes E 300 Sedan modellerinde oluyor, belirtilen tutar, vadeler için geçerli kılınıyor. Kredi faiz oranları Mercedes-Benz Kasko alınmasının devamında aktif olmaktadır. Yıl sonuna gelindiği zaman Mercedes Vito modellerinde %1,09 faiz oranı ile kredi imkanı sunuluyor. Kampanya tüm Vito modelleri için geçerli oluyor.

mercedes faizsiz kredi
mercedes yil sonu arac kampanyalarinda kredi firsatlari

Mercedes Kredileri Nasıl Alınır?

Yukarda yazılmış olan tüm kampanyalar yıl sonuna kadar geçerli kılınmaktadır. Tüm kredi imkan ve finansman destekleri Mercedes Auto Credit sistemi ile verilmektedir. Krediyi alabilmek ve araç sahibi olabilmek için, herkesi en yakında olan Mercedes bayilerine gelmelidir. Ayrıca kredi kullandırılmadan önce, sizlerin risk raporuna da bakılmaktadır. Yani bu konuda sizlerin kredi notu devreye giriyor diyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku