fbpx

Skoda Faizsiz Kredi Kampanyası ile Faiz İndirimi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Yeni yıla az bir süre kala otomobil kampanyaları devam ediyor ve yılın son aylarında avantajlı teklifler ile beraber geliyor. Üstün teknolojiye sahip birçok araç, alıcılarına beğenisine sunuluyor ve ayrıca avantajlı ödeme kolaylıkları ile, herkes lüks bir araba sahibi oluyor. Otomobil markaları arasında son zamanlarda büyük bir çıkış sağlayan Skoda, aynı zamanda satış rakamlarının bir hayli üstüne çıktı. Volkswagen şirketler grubunun Skoda’yı satın almasından sonra, adeta üstün özellikli Skoda’ları görüyoruz. Kasım ayında Skoda marka araçlara, avantajlı ödeme planlarıyla sahip olabileceksiniz.

Skoda Araç Kampanyası

Skoda Fabia, Skoda Yeni Rapid, Skoda Yeni Rapid Spaceback, Skoda Yeni Octavia ve Skoda Superb modelleri bu aya özel ödeme avantajları ile beraber, Skoda Yetkili Satıcıları’nda siz değerli binicilerini bekliyor. Buna ek olarak Kasım ayı Skoda kampanyası ile beraber, SKODA Fabia’da ZUBİZU uygulaması veya www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm vatandaşlara özel %3 indirim avantajı veriliyor. Bunun dışında söylemek isteriz ki Skoda Rapid ve Skoda Rapid Spaceback modellerinde ZUBUZİ uygulaması ile ya da www.zubizu.com.tr üzerinden üyelik alan tüm kullanıcılarına özel %5 indirim avantajı Kasım ayında sizleri bekliyor. Skoda kampanyaları süresince, güçlü tasarımı ve zengin donanım özellikleri ile beraber SKODA’nın amiral gemisi Skoda Superb modeli, ZUBİZU uygulaması ya da www.zubizu.com.tr üzerinden üye olan tüm kullanıcılara özel %3 indirim ile beraber geliyor.

Skoda Araç Kredisi Nasıl Alınır?

Skoda markasında şuan aktif olan bir kampanya veya aktif olarak devam eden sıfır faizli ödeme kolaylığı gibi durumlar söz konusu değildir. Yalnızca şuan aktif olan ZUBİZU indirimleri bulunmaktadır. Dilerseniz sizlere en yakında olan banka şubelerine giderek bu aracın bir kısmına kredi alabilirsiniz. En düşük faiz veren bankayı inceleyerek, avantajlı bir şekilde SKODA sahibi olabilirsiniz.

skoda faizsiz kredi
skoda kampanyalari

Skoda marka araçlarda aynı zamanda 1 yıl Yetkili satıcı garantisi ve aynı zamanda 3 yıl Skoda garantisi bulunmaktadır. Üstün tasarımlı tüm Skodalar, siz değerli binicilerini bekliyor ve kampanyalar devam ediyor.

Skoda Superb Faizsiz Kredi

Skoda tarafından başlatılan son kampanya kapsamında Superb modelleri için 100 bin TL 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanı sağlıyor. Bu kapsamda kullanılacak faizsiz taşıt kredisi için herhangi bir faiz ödemesi söz konusu olmayacak. Faizsiz kredi kampanyası stoklarla ve belli tarih aralığında geçerli.

Sitemiz üzerinden Skoda markasının yanı sıra Sıfır Faizli Araç Kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku