fbpx

Hangi Firmalar Sıfır Faizli İkinci El Araba Kampanyası Yapıyor

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Tıpkı sıfır km araçlarda olduğu gibi ikinci el araçlar için de sıfır faiz imkanı bulunmaktadır. Dönemsel bazda düzenlenen kampanyalar başta olmak üzere bazı markalar vade farksız taksit ödeme yöntemiyle de bu imkanı tüketicilere sunabilmektedir. Hali hazırda yararlanılabilecek çeşitli sıfır faizli ikinci el araba kampanyaları bulunmaktadır, ancak ilerleyen dönemlerde düzenlenebilecek kampanyaları da kaçırmamak adına sektörü takip etmek büyük önem arz etmektedir.

OTOKOÇ Sıfır Faizli 2. El Otomobil

Ülkemizde faaliyet gösteren en önemli perakende otomobil satıcılarından Otokoç, çeşitli markaların 2’nci el otomobillerine ilgi gösteren kişilerin eşsiz fırsatlarla araç sahibi olmasını mümkün kılmaktadır. BMW, Ford, Fiat, Alfa Romeo vb. markalar başta olmak üzere neredeyse her marka araba için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi imkanı sunan OTOKOÇ, tüm tüketicileri bayilerine davet etmektedir.

Ford Finans Sıfır Faizli İkinci El Araba Kredisi

FordİkinciEl markasıyla ikinci el otomobillerin satışını gerçekleştiren Ford, satın alacağı araç için yeterli tasarrufa sahip olmayan tüketicilerin kredi kullanmasını mümkün kılmaktadır. Cazip ödeme seçenekleri ve faizsiz kredi olanağıyla araç sahibi olmak isteyen tüketicilerin Ford İkinci El ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Kredi tahsis süreci şu şekilde ilerlemektedir:

  1. Yetkili bir Ford bayisine gidilir,
  2. Satın alınacak araca karar verilir,
  3. Araç bedelinin ne kadarlık kısmı için ne kadar vadeyle ödeme yapılacağı kararlaştırılır,
  4. En uygun kredi seçenekleri tüketiciye sunulur ve en uygun olanı seçilir,
  5. Kredi başvurusu tamamlanır,
  6. Tahsis için gerekli evraklar tüketiciden temin edilir ve aracın satışı gerçekleştirilir.

Araç satışı, ipotekli olarak gerçekleştirilmektedir, vade süresince ödemelerin aksatılmaması, eksik yatırılmaması gerekir.

Birmot İkinci El Araç Kredisi

Birmot, dönemsel bazda düzenlediği 2’nci el otomobil kampanyaları kapsamında tüketicilerin sıfır faiz imkanıyla kredi kullanabilmesini mümkün kılmaktadır. 12 bin TL’ye kadar 12 ay vadeyle sıfır faizli kredi tahsis eden Birmot, kredi imkanından yararlanmak isteyen tüketicilerin en yakın Birmot bayisine ziyarette bulunması gerektiğini açıklamıştır.

Birmot’un ikinci el faizsiz kredi kampanyası düzenlediği markalar Alfa Romeo, Jeep, Renault, Nissan, Ford, Fiat ve Honda markalarıdır.

Birmot, Koç grubu güvencesi ve 87 yıllık tecrübe ile hizmet vemektedir.

Senetle İkinci El Araba

Wowwo başta olmak üzere çeşitli araç firmalarının senetle araç satışı konusunda son dönemlerde ciddi başarılara imza attığını söylemek yanlış olmayacaktır. Tüketiciler ilgili galerilerin sahip olduğu ikinci el araçları vade farksız senetle taksitlendirebilmekte ve bu sayede taksit ödemesi yapmamaktadır. Fakat uzun vadeyle taksitlendirmelerin yapılması durumunda değer kaybının önüne geçmek adına satışın daha yüksek değerlerle yapılabileceği unutulmamalıdır.

hangi firmalar sifir faizli ikinci el araba kampanyasi yapiyor

Sıfır Faizli 2’nci El Araba Kampanyaları

Markalar, dönemsel bazda düzenlediği kampanyalarla ikinci el araçlarını kredi imkanıyla satabilmektedir. Bu kampanyalara katılım sağlayabilmek için marka ile iletişime geçilmesi ve gelecek dönemde düzenlenebilecek kampanyalarla ilgili bilgi edinilmesi gerekmektedir. Otomobil üreticileri genel itibariyle ilkbahar aylarında ve yıl sonunda olmak üzere dönem içerisinde 2 defa sıfır faizli kredi kampanyası başlatmaktadır.

Bu kampanyalardan belirli bir peşinat ödemesi yaptıktan sonra yararlanılabilmekte ve genellikle araç bedelinin küçük bir kısmının kredilendirilmesiyle satış gerçekleştirilmektedir.

Sitemizde yer alan yazılardan; Sıfır Faizli İkinci El Araba Kampanyaları Senetle Araba konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku