fbpx

Teknosa Sıfır Faizli Telefon Kredisi Çekmek İçin Şartlar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Geçtiğimiz dönemlerde kredi kartı mevzuatıyla ilgili yapılan belki de en radikal değişiklik bireysel tüketicilerin telefon alırken taksit yapmasına yasak getirilmesiyle ilgiliydi. Tüketiciler mevzuat değişikliği sonrasında cep telefonu harcamaları için kredi kartı limitlerinin tamamını harcama ya da çeşitli alternatif yöntemlere yönelmek durumunda kaldı.

Ortaya çıkan bu kriz ortamı bankalar ve teknoloji mağazaları için de bir fırsat doğurmuş oldu ve güçlerini birleştiren kurumlar tüketicilerin ürün özelinde ihtiyaç kredisi kullanmasına imkan vermeye başladı. Tüketicilerin yararlanabileceği kredi kampanyalarından birisi de Teknosa tarafından düzenleniyor ve bu kapsamda Teknosa sıfır faizli telefon kredisi kampanyası ve nasıl katılım sağlanabileceğiyle ilgili çeşitli konulara değinilmesi yararlı olacaktır.

Teknosa Telefon Kredisi

Teknosa, cep telefonu satın almak isteyen tüketicilerin kredi kullanmasına imkan vermektedir. Teknokredi isimli ürün için ING Bank ile iş birliği yapan Teknosa, cep telefonu harcaması yapacak tüketicilerin 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanmasını ve cazip ödeme seçenekleriyle borcunu ödemesini mümkün kıldı.

Nasıl Başvurulur

Teknosa’dan yapacağı cep telefonu harcamasını kredilendirmek isteyen tüketiciler Teknokredi ürünü için kısa mesaj aracılığıyla başvuruda bulunabilir. Başvuru iletmek için yapılması gereken tek şey TEKNOSA boşluk TCKN yazıp 2229’a kısa mesaj göndermektir.

Gönderilen kısa mesaj ING Bank tarafından hemen değerlendirmeye alınacak ve çok kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılacaktır. Sonucun olumlu olması halinde tüketicilerin en yakın Teknosa mağazasına giderek kimlik onayı yapması gerekiyor.

Kimlik onayını yaptıktan sonra kredi kullanıma hazır hale gelmektedir. Tüketiciler limitleri dahilinde dilediği cep telefonunu satın alabilir ve daha önceden belirlediği taksit sayısıyla geri ödeme yapabilir.

Şartlar

 • Teknokredi ürünüyle kredi kullanmak isteyen tüketicilerin kullanabilecekleri kredi 500 TL ile 15 bin TL arasındadır.
 • Kredi kullanımı süresince hayat sigortası yaptırılmasına, kredi tahsis ücreti ödenmesine gerek yoktur.
 • Kullanılan kredinin tamamının Teknosa mağazasında harcanması gerekir, kredi limitinin sadece cep telefonuyla doldurulamaması halinde farklı elektronik eşyalar da satın alınabilir.
 • Teknokredi kullanmak için mağazalardan başvuru yapacak tüketicilerin 10:00 ile 22:00 arasında Teknosa mağazalarına gitmesi gerekmektedir, hafta sonu da kredi başvurusu yapılabilir.

Geri Ödeme

Teknokredi kullandıktan sonra mağazada yapılması gereken hiçbir ödeme bulunmamaktadır. Tüketiciler kredi kullandıktan sonra cep telefonlarını da alarak mağazadan ayrılabilir. Geri ödemeler bir sonraki aydan itibaren ING Bank şubeleri, ATM’leri ya da internet ve mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla kişi adına açılan kredili mevduat hesabına yapılacaktır.

teknosa sifir faizli telefon kredisi cekmek icin sartlar
teknosa sifir faizli telefon kredisi cekmek icin sartlar

Hesaplama

 • 500 TL kredi kullanan tüketici 9 ay vade için her ay 61 TL, toplam 549 TL,
 • 2000 TL kredi kullanan tüketici 10 ay vade için her ay 222 TL toplamda 2216 TL,
 • 3000 TL kredi kullanan tüketici 11 ay vade için her ay 305 TL toplamda 3354 TL ödeme yapmak durumundadır.

Kredi ürünü hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0850 222 0 600 numaralı ING Bank çağrı merkezini arayabilir.

Sitemizde yer alan bir diğer faizsiz cep telefonu alma yöntemi olan Mediamarkt Faizsiz Cep Telefonu Kredisi konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

9 Yorumlar
 1. emre diyor

  0 faiz neresinde bunun 2000 tl ye 2216 tl ödüyorusun. 216 tl 10 ay için o ne oluyor. adını ne koymuşlar bu sefer 😀

 2. Selim Ergenekon diyor

  Açık ve net olun.
  Sıfır faiz deyip insanlarla dalga geçmeyin.

 3. Abdullah diyor

  Faiz tutarı kadar indirim yapılıyor, böylece cihazın peşin fiyatına eşitleniyor. Ön onay sürecinde iken iptal durumu nedir acaba, birşey yapmamıza gerek kalır mı?

  1. Admin diyor

   Merhaba Abdullah Bey,
   Eğer kredinize onay vermediyseniz ve imzaları atmadıysanız herhangi bir yükümlülüğünüzün olacağını düşünmüyoruz.

 4. Kadir diyor

  Komik insanlar sizi.insanin akliyla alay ediyorsunuz…

 5. Penguin diyor

  Faiz oranları oldukça makul. Gsm operatörleri 3000 liralık telefonu 5000e satıyor 200 300 lira faize ağlamayın bence

  1. Özgür diyor

   Çoğu haram olan bir şeyin azı da haramdır. 1 TL de olsa faiz faizdir. FAiz ile ilgili olarak “Allah ve Resulüne Savaş açma” durumu vardır. Açın araştırın. Selametle…

 6. Furkan diyor

  Ağam böyle eğlenir bizimle??

 7. Hasan diyor

  Özgüre katılıyorum velevki faiz kadar indirim yapılsın , sonuçta sizi faize bulaştırıyorlar , alan veren şahitlik edenler lanetleniyor hadisle sabit helak edici 7 günah arasında geçici dünyada mutlu olmak adına uhrevi hayatınızı heba etmeyin isterse 1 katrilyona 1 lira faiz alsınlar ve biz zaten indirim yapıyoruz desinler farketmez SAKININ

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku