fbpx

Düşük Faizli Kredi ile Hondadan Cazip Yıl Sonu Kampanyası

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Yıl sonuna az bir süre kala Honda marka araçlarda geçerli olan kampanyadan herkesin yararlanmasını istiyoruz. Honda kampanyaları kapsamında avantajlı faiz oranlarıyla beraber herkes bir Honda sahibi olacak ve ‘’Evinize Honda’yla Dönün’’ kampanyasından yararlanacak. Kampanya süresince geçerli olacak indirimleri ve cazip ödeme kolaylıklarını kaçırmayın. Civic modellerine oldukça düşük fiyatlar ile sahip olmak için, yazımızı detaylı olarak okumanızı öneririz. Peki kasım ayı Honda kampanyaları nelerdir ve avantajları nasıldır?

Avantajlı Honda Kampanyası

Bu kampanyaya göre, yılın son çeyreğinde yeni 0 km otomobil almak isteyen müşterileri için avantajlı teklifleri sunan markalar arasında, Honda da yer alıyor. Kasım ayı Honda kampanyaları kapsamı altında tüm Honda Civic Sedan modelleri için geçerli olacak 30.000 TL kredi, 24 ay vade, %0,85 faizli finansman imkanı ile beraber, harika modeller sizleri Honda yetkili satıcılarında bekliyor.

Kampanya 01-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olmakla beraber ve 0 kilometre araç alımlarında geçerli olmaktadır. Kampanya süresince satın alınmak istenen araç bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan tutar için %70, 50.000 TL üzerindeki kısmı için ise %50 kredilendirme aktif olmaktadır.

Bireysel müşterilerin kullanmakta olduğu 30.000 TL kredi için aylık %0,85 faiz oranı ile 24 ay vadeli, eşit ödeme tutarlı krediler için tahsis ücreti 158 TL, toplam geri ödeme tutarı ise 33.973,68 TL olarak gerçekleşmektedir. Kredinin yıllık maliyet oranı ise %13,58’dir.  Kampanya kapsamında hayat sigortası zorunluluğu bulunmadığı için, ekstra maliyetler kısmına ilave edilmemiştir. Aylık ve yıllık maliyete ek olarak kasko da dahil edilmemiştir. Kredi kullanımı finans kuruluşunun kendi bünyesinde aktif olmaktadır. Finans kuruluşunun kredi koşullarını ve kampanyayı değiştirme hakkı vardır.

honda faizsiz kredi
faizsiz kredi ile araba almak isteyenlere hondadan mujde

Honda Kredisi Nasıl Alınır?

Honda bayileri 81 ilde aktif olarak yer almaktadır ve krediler Honda bayilerinde kullandırılmaktadır. Bu yüzden sizleri en yakında olan Honda Bayilerine bekliyoruz. Bu avantajlı finansman desteği için, risk raporunuza bakılmakta ve ortaya çıkan sonuca göre krediler verilmektedir. Yani kredi notunuzun bir hayli iyi olması gerekmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku