fbpx

Denizbank Kredi Kartı Sıfır Faizli Nakit Avans Kampanyası

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Denizbank, dönemsel bazda düzenlediği kampanya kapsamında müşterilerine sıfır faizli nakit avans imkanı sunmaktadır. Müşteri bağlığını artırma çalışmaları kapsamında sunulan sıfır faizli nakit avans imkanından yararlanmak isteyen tüketicilerin kampanya katılımı için Denizbank tarafından bilgilendirilmiş olması gerekmektedir.

Denizbank 4 Ay Vadeli Sıfır Faizli Nakit Avans

Denizbank her 3 ayda bir çeşitli kriterlere göre seçtiği ve bağlılığı artırma amaçlı kampanyası kapsamında tüketicilere sıfır faizli nakit avans tahsis etmektedir. Basit bir başvuru prosedürü sonrasında kullanılan nakit avans anında hesaba tahsis edilebilmekte ve 4 taksitle geri ödenmektedir.

Denizbank internet sitesi ya da Denizbank Facebook sayfası aracılığıyla yapılan duyuruya istinaden katılım sağlanabilen söz konusu kampanya yalnızca dönemsel bazda katılıma açılmaktadır.

Katılım sağlamak isteyen tüketicilerin duyuruları takip etmesi ve başvuru tarihleri arasında başvuru talebini iletmesi gerekmektedir.

Masraf ya da faiz talep edilmeyen söz konusu kredi kapsamında her kredi kartı sahibi bir defaya mahsus olmak üzere 1000 TL nakit avans kullanabilmektedir. 1000 TL nakit avans çeken tüketiciler her ay 250 TL ödeme yaparak 4 ayda geri ödemeyi tamamlamaktadır.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Faizsiz taksitli nakit avans kampanyasına katılım sağlamak isteyen tüketicilerin Denizbank Facebook sayfası, Denizbank internet sitesi ya da SMS’leri aracılığıyla duyurulan başvuru tarihleri arasında başvurusunu bankaya iletmesi gerekmektedir. Çok kısa süre içerisinde değerlendirilen başvuru sonrasında nakit avans tahsis edilebilecektir.

Nakit avansını kullanmak isteyen tüketiciler Denizbank şubeleri ya da Denizbank ATM’leri aracılığıyla parasını tahsis edebilmektedir.

Denizbank Faizsiz Kredi

Denizbank müşterileri eğer dönemsel bazda düzenlenen bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için beklemek istemiyor ve acil nakit ihtiyacını karşılamak istiyorsa Denizbank’ın faizsiz ve masrafsız kredi imkanından yararlanabilmektedir. Söz konusu kampanyaya katılmak isteyen tüketicilerin en yakın Denizbank şubesine giderek 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermesi gerekmektedir. Hesaptan verilecek 2 adet talimat sonrasında 1000 TL’ye kadar faizsiz, masrafsız, sigortasız kredi kullanılabilecektir. Kredi vadesi 12 aydır ve her ay yapılan sabit ödemeler sonrasında 1000 TL geri ödeme yapılmış olacaktır.

  • Sıfır faizli kredi kullanılabilmesi için anında para hesabı da açılması gerekecektir,
  • İki adet otomatik fatura ödeme talimatı veren tüketicilerin yıl boyunca talimatları iptal etmemesi gerekir,
  • Her bir fatura talimatının yıl içerisinde en az 4 ödemeye konu olması gerekmektedir,
  • Yıl içerisinde 4 kez ödeme gerçekleşmeyen ya da iptal edilen fatura talimatları nedeniyle şartların ihlal edilmesi sebebiyle 80 TL katılım ücreti alınır,
  • Her müşteri sadece 1 kez bu kampanyadan yararlanabilir,
denizbank kredi karti sifir faizli nakit avans kampanyasi
denizbank kredi karti sifir faizli nakit avans kampanyasi
  • Ticari işletmeler söz konusu kampanyadan yararlanamaz, kampanya sadece bireysel müşterilerin katılımına uygundur,
  • Otomatik fatura ödeme talimatı hesaptan verilebileceği gibi kredi kartından da verilebilir,
  • Talimatlandırılacak faturaların daha önce Denizbank tarafından talimatlandırılmamış olması gerekmektedir, iptal edilip yeniden talimatlandırılan faturalar geçerli sayılmayacaktır.

Sitemizde yer alan Denizbank Sıfır Faizli 1000 TL Kredi konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku