fbpx

Denizbank Sıfır Faizli Kredi 1.000 TL Faiz Yok !

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bankalar bazı özel şartların sağlanması veya devlet teşviklerinin söz konusu olması halinde limitler dahilinde sıfır faizli kredi imkanı sağlayabilmektedir. Bu kapsamda Denizbank’ın da hazırladığı şart özelinde sıfır faizli kredi imkanı bulunmaktadır. Denizbank’ta ilk defa hesap açtıran ya da hesabı olup da daha önceden otomatik fatura ödeme talimatı vermeyen tüketiciler 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri halinde 1000 TL’ye kadar faizsiz kredi kullanma imkanına sahiptir.

Denizbank Sıfır Faizli Kredi

2 otomatik fatura talimatı verilmesi halinde kullanılabilecek faizsiz kredi 1000 TL ile sınırlıdır. Bu kapsamda tüketicilerin kampanyadan yararlanmadan önce bazı detayları da bilmesi gerekir:

 • Tahsis edilecek krediden faiz de dahil olmak üzere finansman tahsis ücreti vb. hiçbir komisyon talep edilmeyecektir.
 • En az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren tüketicilerin 1 adet de kurtaran hesap açtırması gerekir. Söz konusu kredi bu hesabın anında kredi özelliği sayesinde tahsis edilecektir.
 • Verilecek faturaların daha önce talimatlandırılmamış olması ve kampanyadan ilk defa yararlanılacak olması gerekir.
 • Tüzel kişiler kampanyadan yararlanamaz, kampanya yalnızca bireysel tüketicilerin katılımına uygundur.
 • Mevduat hesabından talimatlandırma yapmak istemeyen tüketiciler kredi kartı temin edip bu karttan da talimat verme imkanına sahiptir, bu durumda da faizsiz kredi kullanılabilecektir.
 • Mevcut talimatlarını iptal edip yeniden talimat veren tüketiciler ya da daha önceden verdiği talimatlarla kampanyaya katılım sağlamak isteyenler bunu yapma imkanına sahip değildir,
 • Verilecek fatura talimatlarının yeni faturalar olması gerekir,
 • Faturaların en az 12 ay süresince hesaptan ya da kredi kartından talimatlı olması gerekir,
 • 12 aylık süreç içerisinde söz konusu faturalara en az 4 kere borç yansıması ve yine en az 4 kere otomatik olarak ödeme yapılmış olması gerekir,
 • Bu şartların birinin ya da birçoğunun ihlal edilmesi halinde daha önceden açılan kurtaran hesaptan 80 TL kampanya katılım bedeli alınacaktır,
 • Her müşteri sadece 1 defa bu kampanyadan yararlanma hakkına sahiptir.

Denizbank Sıfır Faizli Kredi Hesaplaması

Denizbank aracılığıyla hazırlanan bu kampanyaya katılım sağlayan tüketiciler en fazla 12 ay vadeyle kullanılabilecek bu kredi ürünü için her ay 83,33 TL taksit ödemesi yapmak durumundadır. Komisyon, faiz, finansman tahsis ücreti veya dosya masrafı ödenmesi gerekmez.

Denizbank Sıfır Faizli Kredi Başvurusu

Krediye başvuru yapmak isteyen tüketicilerin en yakın Denizbank şubesine gitmesi gerekir. Şubeden gerekli hesapların açılmasına istinaden fatura talimatlarının verilmesi akabinde kullanılabilen kredi anında tahsis özelliğine sahiptir. Yine de düzenli bir gelir olması ve belgelenebilmesi esastır.

denizbank faizsiz kredi
denizbank faizsiz kredi

Tüketicilerin krediden yararlanmak için beraberinde götürmesi gereken tek belge nüfus cüzdanıdır. SGK kaydı e-Devlet aracılığıyla öğrenilemeyen tüketicilerin ek olarak gelir belgesi ibraz etmesi de istenebilir.

Kampanya hakkındaki soru işaretlerini gidermek isteyen tüketiciler 0850 222 08 00 numaralı Denizbank Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilir.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi ile ilgili daha fazla alternatife ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku