fbpx

Çiçek Evler İzmir Güzelbahçe Konut Projesi Fiyatları Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Çiçek Kardeşler İnşaat imzasıyla İzmir’in en değerli bölgelerinden Güzelbahçe’de toplamda 15 bin 400 metrekare alan üzerinde yükselen Çiçek Evler Mavi Yaka projesi kapsamında 75 konutun satışı gerçekleştirilecek. Projede satışa çıkarılan konutların büyüklükleri 160 metrekareden başlıyor ve bütçeye bağlı olarak 360 metrekareye kadar konut satın alınması mümkün.

Çiçek Evler Mavi Yaka Proje Özellikleri

Toplamda 21 bin metrekare inşaat alanına sahip konut projesinin 6 bin metrekarelik kısmı sadece peyzaj çalışması için kullanılacak. Bu sayede konut sahibi olan tüketicilerin şehrin keşmekeşinden uzak huzurlu bir hayat sürmesi amaçlanıyor. Toplamda 15 bloktan oluşan konut projesindeki her konut toplamda 4 kattan oluşuyor. Teslim edilecek dairelerin genel özellikleri ise şu şekilde:

  • Yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Sauna,
  • Spor salonu,
  • Kamera ve özel güvenlik,
  • Deniz manzarası,
  • Otopark,
  • Kombi ve yerden ısıtma,
  • Akıllı ev teknolojisi,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış.

Güzelbahçe, İzmir’in son dönemlerde en gözde ilçeleri arasında yer alıyor. Projenin inşa edildiği bölge ise ihtiyaç duyulabilecek kurum ve alanlara oldukça yakın. Çevreye Duyarlı Yeşil Bina Sertifikası (BREEAM) adayı olması beklenen projenin yeşil ve doğa sevdalıları tarafından büyük talep gördüğünü söylemek mümkün.

Proje, barındırdığı sosyal olanaklarla yatırımcılar için de ciddi potansiyel taşıyor.

Çiçek Evler Mavi Yaka Projesi Konut Fiyatları

Proje kapsamında teslim edilecek konutların fiyatları 1 milyon TL’den başlıyor. Proje henüz ön talep aşamasında olduğundan net büyüklüklerine bağlı olarak konutların hangi fiyat aralığında alıcı bulacağı belli değil. İlerleyen günlerce fiyat listesinin yayımlanacağı tahmin ediliyor.

Çiçek Evler Mavi Yaka Projesi Ödeme Seçenekleri

Konut projesi kapsamında teslim edilecek konutların tamamı banka kredisine uygun durumda. Şirket içi finansman ya da sıfır faiz imkanı bulunmasa da anlaşmalı banka şubeleri aracılığıyla çok düşük faiz oranlarıyla kredi çekilmesi mümkün hale getiriliyor. Talep eden tüketicilere peşinat ödemesinde de çeşitli kolaylıklar sağlanıyor.

cicek evler izmir guzelbahce fiyatlar özellikler taksit
cicek evler izmir guzelbahce konut projesi

Firma adı: Çiçek Kardeşler İnşaat

İnternet sitesi: cicekevlermaviyaka.com

Telefon: 0232 234 0 222

Proje Mevkii: Maltepe Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No: 25, 35310, Güzelbahçe, İzmir.

Teslim Tarihi: Aralık 2018

Konut Sayısı: 75

Sitemizde yer alan bir başka konut Sıfır Faizli İzmir Konut Projesi olan Mahall Bomonti Konut Projesi ile ilgili yazımıza da buradan https://sifirfaizli.com/mahall-bomonti-izmir-sifir-faizli-konut-projesi-2018/ göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku