fbpx

Mahall Bomonti İzmir Sıfır Faizli Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sifirfaizli.com olarak; siz değerli okurlarımız için Türkiye genelinde faaliyet gösteren Sıfır Faizli Konut Projeleri ile ilgili olarak araştırmalara devam ediyor ve bu konuda sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu yazımızda İzmir ‘in özel ve güzel projelerinden birisi olan Mahall Bomonti İzmir Sıfır Faizli Konut Projesi ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Mahall Bomonti İzmir : Prestij ve Ayrıcalık

Yeşili sevenler, deniz aşığı olanlar için tam bir biçilmiş kaftan olan bu projede yerinizi almak için sıfır faizli ödeme imkanlarının yanı sıra peşin ödemelerde de ciddi indirimler söz konusu. Toplamda 45 bin m2 ‘lik bir arazide yürütülen inşaatta; konut, ofis, ticari bölgelerin yanı sıra sosyal faaliyetler için de ciddi bir alan ayrılmış durumda. Toplamda 9 tarihi bina ve 3 blok inşa ediliyor.

Konut Planı

Mahall Bomonti İzmir projesinde; dilerseniz tek başınıza, dilerseniz de tüm aile bir arada bir yaşam tarzı benimseyenlere özel çözümler bulunuyor. Konut planları arasında; Loft, 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere bir çok alternatif çözüm bulunuyor.

Ofis Planı

Loft, teraslı ya da kule tipi ofisler de dahil olmak üzere; prestijli ve şık tasarım ofislerde çalışırken, bir yandan da İzmir Körfezi manzarasını izlemek bütün yorgunluğunuzu hafifletecektir.

Sosyal Alanlar

Havuzlar (Açık ve kapalı), fitness merkezi, çocuk oyun alanları, spa, vs. gibi bir çok sosyal aktivite imkanı bulunacak olan projede, her yaşa uygun faaliyet imkanı bulunduğunu söyleyebiliriz.

Mahall Bomonti İzmir Nerede (Konum Avantajları)

Halkapınar Metrosu ve Üçkuyular ile Torbalı, Aliağa, Efes – Selçuk arasında erişim sağlayan İzban İstasyonu Aktarma Bölgesi ‘nin kesiştiği noktada bulunuyor. Şehirde yer alan Ege Üniversitesi ‘ne 7,3 km, Dokuz Eylül Üniversitesi ‘ne 8,7 km ve  Yaşar Üniversitesi ‘ne ise 5.5 km mesafede bulunuyor. Bunun yanı sıra Ege Üniversitesi Hastanesine 6,2 km, Gazi Hastanesi ‘ne 2,4 km, Kent Polikliniği ‘ne 2.4 km, Alsancak Devlet Hastanesi ‘ne 3,1 km ve Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ‘ne ise 14.5 km mesafede bulunuyor. Adnan Menderes Hava Limanı ise sadece 18,7 km uzakta yer alıyor. Bunun yanı sıra Aydın 55 dk, Manisa 30 dk, Urla 40 dk, Çeşme 50 dk, Kuşadası ise 60 dk mesafede bulunuyor. 

Mahall Bomonti İzmir Konut Projesi Faizsiz Ödeme Planı

Mahall Bomonti İzmir konut projesinde faizsiz ödeme seçenekleri bulunuyor. Bunlar;

  • Konut satışlarında; yüzde 15 peşin, 1 yıl sonra yüzde 15 ara ödeme, 6 yıl % 0 faiz ödeme imkanları bulunuyor. Bunun yanı sıra peşin almak isteyenler için ise yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor.
  • Ofis satışlarında; yüzde 15 peşin, 1 yıl sonra yüzde 15 ara ödeme, 7 yıl % 0 faiz ödeme imkanları bulunuyor. Aynı şekilde ofis satın almak isteyenlere de yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor.
mahall bomonti izmir konut projesi
mahall bomonti izmir konut projesi

Mahall Bomonti İzmir Konut Projesini Kim Yapıyor

İzmir ‘de ses getirecek bu prestiji projenin sahibi ve yapımcısı Türkerler Holding. Türkerler Holding yaklaşık 22 bin çalışana sahip olan ve 5 sektörde 100 ‘den fazla yatırıma imza atan bir holding.

Proje ile ilgili daha detaylı bilgi için http://mahallbomontiizmir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden İzmir İlindeki Sıfır Faizli Konut Projeleri konusunda daha farklı projeleri de bu bölümden bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku