fbpx

BMW Faizsiz Kredi Kampanya ve Fiyat Listesi 2019

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Tüketicilerin araç satın almak için banka kredisine başvurması ve otomobil sektöründe bankaların giderek daha fazla söz sahibi olması otomobil üreticilerinin kendi finans şirketleri aracılığıyla daha düşük faizli kredi imkanı sağlamasını gerektirmiştir. Bu kapsamda tüketiciler BMW faizsiz kredi kampanyalarına katılım sağlama ve hayalini kurduğu aracı faiz ödemeden vadeyle satın alma olanağı elde etmiştir.

Kampanyalara katılım sağlayacak tüketicilerin marka özelinde düzenlenen kampanyaları takip etmesi ve kampanyaya konu araç için belirtilen tarih aralığında başvuru iletmesi gerekir.

BMW Kredi Kampanyaları

BMW, Borusan Oto aracılığıyla tüketicilere sıfır faizli veya düşük faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Hangi imkandan yararlanılacağı tamamen tüketici tercihine ve bütçesine bağlı olarak belirlenmektedir.

BMW 318i Sıfır Faizli Kredi

BMW’nin en gözde modellerinden 318i için başlattığı sıfır faizli kredi kampanyası kapsamında 80 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi kullanılması mümkündür. Yasal mevzuat gereği araç bedelinin % 50’sini peşin ödemek durumunda olan tüketiciler kampanyaya katılım sağladıktan sonra 18 ay vadeyle 4444 TL taksit ödemeleri yapmak durumundadır.

Daha uzun vadeyle kredi kullanmak isteyen tüketiciler 36 ay vadeyle kredi kullanma olanağına da sahiptir. 36 ay vadeyle kullanılabilen 80 bin TL’lik kredi için her ay 2299 TL taksit ödemesi yapılması gerekir.

BMW 118i Sıfır Faizli Kredi

BMW’nin son dönemlerde en çok ilgi çeken otomobillerinden birisi olan 118i modeli özelinde düzenlediği kredi kampanyası kapsamında 40 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi kullanılması mümkündür. 12 ay vadeyle tahsis edilebilen kredi için her ay 3333 TL taksit ödemesi yapılması gerekir.

Daha uzun vadeyle kredi kullanmak isteyen tüketicilerin 36 ay vadeyle 1599 TL’lik taksti ödemeleriyle kredi kullanması da mümkündür.

Hangi imkandan yararlanıldığı fark etmeksizin yasal mevzuat gereği araç bedelinin % 50’sini peşinat olarak ödemek gerekir.

BMW 116d Sıfır Faizli Kredi

BMW’nin 116d modeli özelinde düzenlediği sıfır faizli kredi kampanyası kapdamında 50 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi kullanılması mümkündür. 18 ay vadeyle kullanılabilen kredi için her ay 2778 TL taksit ödemesi yapılması gerekir.

Daha uzun vadeyle kredi kullanmak isteyen tüketicilerin 36 ay vadeyle 1849 TL’lik taksit ödemeleriyle kredi kullanması da mümkündür.

Sıfır faiz veya 36 ay vade imkanından yararlanıldığı fark etmeksizin mevzuat gereği % 50 oranında peşinat ödemesi yapılması gerekir.

BMW Güncel Faizsiz Kredi Kampanyası

31 Ekim 2018 tarihi itibariyle araç alım satımların alınan ÖTV ve KDV vergilerindeki indirime ek olarak BMW faizsiz kredi imkanı sunarak finansman desteği sağlamakta olup, bu kampanya detayları şu şekildedir.

  • 1 serisi için 60 bin TL 18 ay 3.333 TL aylık taksit,
  • X1 için 50 bin TL 12 ay 4.167 TL aylık taksit,
  • 520i modeli için 150 bin TL 12 ay 12.500 TL aylık taksit şeklindedir.

BMW İkinci El Sıfır Faizli Kredi Kampanyaları

BMW Premium Selection denetiminden sonra onaylanan ve ikinci el bayilerinde satışa çıkarılan otomobillerin de sıfır faizli kredi imkanıyla satın alınması mümkündür. Bu olanaktan yararlanmak isteyen tüketiciler 40 bin TL’ye kadar 12 ay vadeyle 3333 TL’lik taksit ödemeli finansman kullanabilir.

bmw faizsiz kredi

Nasıl Başvuru Yapılır?

BMW’nin kredileri için talepte bulunmak isteyen tüketicilerin yetkili BMW bayilerine kredi başvurusu iletmesi gerekir. İletilen kredi başvuruları tüketicinin aylık geliri, kredi notu ve ödeme gücüne bağlı olarak değerlendirmeye alınacak ve kısa süre içerisinde yanıtlanacaktır. Kredi talebi olumlu yanıtlanan tüketiciler gerekli peşinat ödemesini yaptıktan sonra krediyi anında tahsis edebilir.

Satın alınan araçlar kredi taksit ödemelerine devam edildiği sürece ipotek altında tutulur, taksit ödemeleri tamamlandığında ipotek de kaldırılır.

Sitemizde yer alan Sıfır Faizli Araba Kampanyaları Faizsiz Kredi İmkanı konulu yazımızı ortalama 2-3 dk içerisinde okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku