fbpx

Hyundai Faizsiz Kredi Kampanya ve Fiyat Listesi 2019

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bankaların otomobil sektörü içerisinde giderek daha fazla söz sahibi olması otomobil üreticisi firmaları hareket geçirmiş ve sağlanması planlanan krediler için ayrılan kaynakların büyümesi kararlaştırılmıştı. Endüstri kapsamında atılan bu adıma Hyundai de düzenlediği faizsiz kredi kampanyalarıyla eşlik etmekte. Bu kapsamda tüketiciler, Hyundai Plaza’nın finansman imkanlarından yararlanarak sıfır faizli ya da çok düşük faizli kredi kullanabilir ve hayalini kurduğu aracı satın alabilir.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen tüketicilerin bilmesi gereken en önemli detay düşük faiz oranlı kredilerin tüm otomobilleri ilgilendirmesine karşın sıfır faizli kredi imkanının sadece model özelinde düzenlendiğidir. Bu kapsamda satın alınması planlanan araç için sıfır faizli kredi imkanının sağlandığı dönemlerde belirtilen tarihler içerisinde başvuru iletilmesi gerekir.

Hyundai Kredi Kampanyaları

Hyundai, tüm binek otomobillerine düşük faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Söz konusu düşük faizli kredi % 0,99’dan başlayan faiz anlamına gelmektedir. Buna karşın model özelinde düzenlenen sıfır faizli kredi kampanyaları da vardır.

  • Hyundai i10, Elantra ve i20 modelinde ise  30.000 TL 12 ay taksit,
  • Hyundai Konave Ioniq modellerinde 40.000 TL 12 ay taksit,
  • Hyundai Tucson 50.000 TL 12 ay taksit,
  • Ticari araç segmentinde olan H-100 modeli için ise 20 bin TL 12 ay

Hyundai i10 Sıfır Faizli Kredi İmkanı

Hyundai, i10 model araç satın almayı planlayan tüketicilere sıfır faizli kredi imkanı sunmaktadır. i10 model araç satın almayı planlayan tüketiciler 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını 12 ay vadeyle karşılayabilir. Söz konusu kredi için faiz ya da kar payı ödemesi yapılmaz, ancak % 0,5 oranında finansman tahsis ücreti ödemesi yapılması gerekir.

Hyundai i20 Sıfır Faizli Kredi İmkanı

Hyundai, i20 model araç satın almayı planlayan tüketicilere peşin fiyat üzerinden 2500 TL indirim yapmakta, daha sonra 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacını 12 ay vade ve % 0 faiz avantajıyla karşılamaktadır. Tüketiciler kredi tahsisi için faiz ödemesi yapmaz, ancak % 0,5 oranında finansman tahsis ödemesi diğer bir deyişle dosya masrafı öder.

Genel anlamda Hyundai tüm faizsiz kredi kampanyalarına baktığımızda;

  • Hyundai i10, Elantra ve i20 modelinde ise  30.000 TL 12 ay taksit,
  • Hyundai Konave Ioniq modellerinde 40.000 TL 12 ay taksit,
  • Hyundai Tucson 50.000 TL 12 ay taksit,
  • Ticari araç segmentinde olan H-100 modeli için ise 20 bin TL 12 ay şeklinde olduğu görülecektir.

Hyundai Düşük Faizli Kredi

Hyundai Elentra, Hyundai i30, Hyundai Tucson ve Hyundai Ioniq Hybrid marka otomobil satın almak isteyen tüketiciler % 0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabilmektedir. Söz konusu faiz oranı taşıt kredisi faiz oranlarına ilişkin piyasa ortalamasının neredeyse yarı yarıya altındadır.

Nasıl Başvurulur?

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen tüketicilerin yetkili Hyundai bayileri aracılığıyla kredi başvurusu iletmesi gerekir. Yapılan kredi başvurusu BDDK’nın tüketici kredileriyle ilgili tüm düzenlemelerine uygundur ve bu kapsamda tıpkı banka kredisinde olduğu gibi belirli bir peşinat ödemesinin yapılması gerekir.

Yapılan kredi başvurusu kredi notu, aylık gelir ve mevcut borç yükü dikkate alınarak değerlendirilir ve çok kısa bir süre içerisinde yanıtlanır. Kredi başvurusu olumlu yanıtlanan tüketiciler peşinat ödemesini yaptıktan sonra hayalini kurduğu aracı satın alabilir.

hyundai faizsiz kredi kampanya

Kredi taksit ödemeleri devam ettiği sürece araç, Hyundai ipoteği altında tutulacaktır. Taksit ödemeleri sona erdikten sonra araç üzerindeki ipotek de kaldırılır ve araç tamamen tüketiciye teslim edilmiş olur.

Sitemizde yer alan Sıfır Faizli Araba Kampanyaları Faizsiz Kredi İmkanı 2019 konulu yazımızı ortalama 2-3 dk içerisinde okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku