fbpx

Vatan Bilgisayar Faizsiz Laptop Bilgisayar Kredi Başvurusu

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Tüketicilerin elektronik ürünleri kredi kartlarıyla taksitlendirebilmeleriyle ilgili gelen yasaklar ve vade kısıtlamaları sonrasında ihtiyaç kredilerine olan ilgi arttı. Bu kapsamda bankalarla iş birliği yapmaya başlayan teknoloji mağazaları tüketicilerin uzun vade ve ödeme kolaylıkları gibi imkanlarla dilediği teknolojik ürünü satın alabilmesini mümkün kılmaya başladı.

Vatan Bilgisayar’da tüketicilerin elektronik eşya satın almak için banka kredisine ihtiyaç duyması halinde çeşitli kolaylıklar sağlayan teknoloji marketleri arasında. Bu açıdan Vatan Bilgisayar faizsiz laptop ve bilgisayar kredisi kampanyası konusunda bazı spesifik noktalara değinmek yararlı olabilir.

Vatan Bilgisayar Kredi Kampanyası

Vatan Bilgisayar cep telefonu, bilgisayar, laptop vb. teknolojik ürün satın almak isteyen tüketicilerin Odeabank ve Fibabanka aracılığıyla kredi kullanmasını mümkün kılmaktadır.

Tüketiciler yaptıkları kredi başvurusunun olumlu yanıtlanması halinde dilediği ürünü satın alabilmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar’dan teknolojik ürün almak ve bu ürünü kredilendirmek isteyen tüketicilerin başvuru için takip edebileceği iki farklı prosedür bulunmaktadır.

  1. Personel aracılığıyla başvuru,
  2. SMS ile başvuru.

Personel aracılığıyla kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin hangi mağazalarda Odeabank yetkilisinin olduğunu öğrenmesi gerekmektedir. Vatan Bilgisayar mağazasındaki yetkili tüketicinin satın alacağı ürün için bir kredi başvuru formu dolduracak ve talebi bankaya iletecektir. Kısa süre içerisinde kredi başvuru sonucu belli olacak ve tüketicinin söz konusu ürünü kredilendirip kredilendiremeyeceği de öğrenilecektir.

Eğer kredi başvurusu olumlu yanıtlanırsa satın alınmak istenen ürün için hiçbir ödeme yapmadan mağazadan ürünle birlikte çıkılabilir. Kredi başvurusu limit engeline takılırsa yani ürünün tamamının kredilendirilemeyeceği öğrenilirse arta kalan kısım için peşinat yaparak satış işlemi tamamlanabilir. Limit yetersizliği nedeniyle ürün için peşinat ödemek durumunda kalan tüketiciler hiçbir cezai sorumluluk üstlenmeden kredi başvurusunu geri çekebilir ve ürünü satın almadan mağazadan çıkabilir.

SMS ile kredi başvurusu yapacak tüketicilerin ise VATAN boşluk TCKN boşluk Alınacak Ürünün Fiyatı yazıp 8444’e kısa mesaj atması gerekir. Söz konusu ürün değerinde kredinin çıkıp çıkmayacağı çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilip sonuçlandırılacaktır. Sonucun olumlu olması halinde doğrudan kasaya giderek kredi tahsisi gerçekleştirilebilir.

Vatan Faizsiz Cep Telefonu Kredisi

Vatan Bilgisayar bilgisayar ve laptop gibi teknolojik ürünlere ek olarak taksit engeli olan cep telefonlarının da ihtiyaç kredisiyle taksitlendirilmesini mümkün kılmaktadır. Bunun için faiz, masraf vb. tahsis etmeyen Vatan Bilgisayar bu kampanya kapsamında Fibabanka ile çalışmaktadır ve kredi tahsisi için yerine getirilmesi gereken tek şart kredi kullanım süresi boyunca Kredi Hayat Sigortası yaptırılmasıdır.

Kredi Hayat Sigortası primleri kişinin yaşına ve borcuna bağlı olarak değişebilir fakat her halükarda faiz ödemesindense karlı çıkılacağı bilinmelidir.

vatan bilgisayar faizsiz laptop ve bilgisayar kredi basvuru
vatan bilgisayar faizsiz laptop ve bilgisayar kredi basvuru

Cep telefonu için kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicilerin takip etmesi gereken prosedürler şu şekildedir:

  1. VATAN boşluk TCKN yazıp 3422’ye SMS atılır.
  2. Kredi başvuru sonucu SMS’le tüketiciye ulaştırılır ve VATAN’A GIT şeklinde olumlu dönüş alındıysa en yakın Vatan Bilgisayar mağazasına giderek telefon seçimi yapılabilir.
  3. Vatan Bilgisayar’daki kasiyer kredi kullanımı için gerekli bazı kişisel bilgileri Fibabanka adına alacak ve saklayacaktır.
  4. Telefonlar birlikte hiçbir ödeme yapmadan mağazadan çıkılabilir.

Sitemizde yer alan Mediamarkt Faizsiz Cep Telefonu Kredisi ile ilgili yazımızı da okuyarak kampanya hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir başka alternatif olan Teknosa Faizsiz Laptop Notebook Bilgisayar Kredisi konulu içeriğimizi de buradan inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku