fbpx

Teknosa Faizsiz Bilgisayar Laptop Kredisi Kampanyası

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Geçtiğimiz dönemlerde kredi kartlarıyla ilgili alınan en önemli karar teknolojik ürünlerin taksit sayısına getirilen kısıtlamalar ve cep telefonu alışverişinin vadelendirilememesine ilişkin olmuştu. Bu durum tüketici açısından pek hoş karşılanmasa da bankalar tarafından geliştirilen ürün özelinde ihtiyaç kredisi paketleri sayesinde tüketicilerin daha uzun vadelerle teknolojik harcama yapabilmesine imkan doğdu. Bu kapsamda teknoloji mağazalarıyla ortaklık kurmaya başlayan bankaların bir kredisi de TEKNOSA’ya ait. TEKNOSA’dan alışveriş yapacak tüketiciler laptop ve bilgisayar gibi harcamalarını masrafsız, komisyonsuz bir şekilde kredilendirebilir. Dolayısıyla Teknosa faizsiz bilgisayar ve laptop kredisi kampanyası konusunda bilinmesi gereken bazı detaylara kısaca değinilmesi yararlı olabilir.

TEKNOSA Bilgisayar ve Laptop Kredisi Kampanyası

Teknosa mağazalarından alışveriş yapmaya karar veren tüketiciler bilgisayar ve laptop harcamaları için ING Bank aracılığıyla geliştirilen ihtiyaç kredisi ürününden istifade edebilir. Söz konusu kredi kapsamında nakit ihtiyacını karşılayan tüketiciler bunun için masraf ya da komisyon ödemesi de yapmaz.

Nasıl Başvurulur?

Krediye başvurmak isteyen tüketicilerin kısa mesajla başvuru iletmesi gerekmektedir. TEKNOSA boşluk TCKN yazıp 2229’a kısa mesaj atıldıktan sonra kredi başvuru değerlendirilmesi yapılacak ve çok kısa bir süre içerisinde sonuçlanacaktır.

Sonuç SMS’inin olumlu olması durumunda herhangi bir Teknosa mağazasına giderek ING Bank Hizmet Noktası’ndan kimlik onayı yaptırılması gerekiyor. Dijital hizmet kanalı olan bu nokta aracılığıyla kredi kullanım sözleşmeleri tüketicilere gösteriliyor ve kimlik bilgilerinin ibraz edilmesinden sonra bu sözleşmeye onay vermesi isteniyor.

Teknosa mağazalarının içerisinde gerçekleşen bu onay prosedürünün ardından kredi kullanıma hazır oluyor. Onaylanan limit uyarınca istenilen teknolojik ürün satın alınabilir ve daha önceden belirlenen vadeeyle geri ödenebilir.

Kredi kullanan tüketiciler yaptıkları harcamanın ödemelerini Teknosa mağazalarına yapmamalıdır. Ödemeler konusunda irtibat kurulacak kurum ING Bank’tır. Bu kapsamda ödeme için ING bank şubeleri, ING Bank ATM’leri ya da ING Bank internet ve mobil şube hizmet kanallarından istifade edilebilir.

Şartlar

  • Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler en az 500 TL en fazla 15 bin TL kredi kullanabilir ve kullanılan kredinin maksimum 48 ay vadeyle taksitlendirilmesi mümkündür.
  • Tahsis edilen kredinin tamamının Teknosa mağazasından yapılacak harcamada kullanılması gerekmektedir, bu kapsamda daha ucuz bir ürüne yönelerek nakit para almak mümkün değildir.
  • ING Bank bankacılık mevzuatı ve risk analizi sonrasında yapılan başvuruyu reddetme hakkına sahiptir.
  • Kredi tahsis ücreti ödemesi yapılmaz,
  • Sigorta yaptırılması gerekmez,
  • Kredinin aylık maliyet oranı % 2,02’dir,
teknosa faizsiz laptop bilgisayar
teknosa faizsiz bilgisayar laptop kredisi

Hesaplama

  • 500 TL kredi çekilmesi ve 9 ay vadeyle geri ödenmesi halinde 61 TL’lik taksitlerle toplamda 552 TL ödeme yapılması gerekecektir,
  • 700 TL çekilmesi ve 10 ay vadeyle geri ödenmesi halinde 78 TL’lik taksitlerle toplamda 780 TL ödeme yapılması gerekecektir,
  • 1000 TL çekilmesi ve 12 ay vadeyle geri ödenmesi halinde 95 TL’lik taksit ödemeleriyle toplamda 1137 TL ödeme yapılması gerekecektir,

Ürün hakkında detaylı bilgiyi 0850 222 55 99 numaralı Teknosa çağrı merkezinden ya da 0850 222 0 600 numaralı ING Bank telefon bankacılığı hattından alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan Mediamarkt Faizsiz Cep Telefonu Kredisi konulu yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku