fbpx

Media Markt Faizsiz Cep Telefonu Kredisi Denizbanktan

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sifirfaizli.com olarak siz değerli okurlarımız için Faizsiz kredi ve diğer konulardaki kampanyaları devam etmeye devam ediyoruz. Son kampanyalardan birisi de Media Markt ve Denizbank ortaklığı ile 10 ay taksitle faizsiz cep telefonu kampanyası. Bu kampanyası kapsamında sıfır faizli cep telefonu kredisi ile Apple ürünleri haricindeki 6 bin TL ‘ye kadar olan istediğiniz cep telefonunu satın alabilirsiniz.

Denizbank Faizsiz Cep Telefonu Kredisi

Kampanya için şu anda herhangi bir son tarih bulunmuyor. Kampanya ile ilgili son güncellemeleri en son haliyle sizler için takip ediyor ve sitemizdeki bilgileri güncellemeye devam ediyoruz.

Media Markt Sıfır Faizli Cep Telefonu Kredisi Şartları

  • Mevcut kampanyaya göre Media Markt ‘tan ilgili ürünü satın aldıktan sonra 5 gün içerisinde Media Markt şubelerinde bulunan Kredi Köşesine ya da Denizbank şubelerine başvuruda bulunmanız gerekiyor.
  • Apple marka ürünler bu kampanya kapsamında değildir.
  • Taksitlendirme şekli; vade farksız 10 aya kadar olabilmektedir. Mevcut kredi nedeniyle herhangi bir faiz ödemesi yapılmamaktadır.
  • Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemeyecektir.
  • Ürün seçimi için Media Markt ‘ın internet sitesine göz atabilirsiniz. Burada belirtilen fiyatlara KDV ve diğer tüm vergiler dahil edilmiştir.
  • Konuyla ilgili detaylı ve diğer bilgiler için 444 0 800 ü arayabilirsiniz.

Media Markt Denizbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Başvuru için kredi başvuru formu nda belirtilen ilgili kısımları (TC kimlik no, cep telefonu no) doldurup onaylamanız yeterlidir. Kredi başvuru sonucunuz size 5 dakika içerisinde bildirilecektir.

denizbank mediamarkt faizsiz telefon kredisi
denizbank faizsiz telefon kredisi

Denizbank ‘ın kredi başvurunuzu onaylama konusunda tasarrufu bulunduğunun yanı sıra; aynı zamanda ek belge ya da kefil, vs. gibi ek taleplerde bulunabilme hakkı olduğunu da unutmayınız.

Bunun yanı sıra Mediamarkt Denizb ank ortaklığı ile istediğiniz cep telefonunu 60 aya varan taksitlerle (BDDK tarafından yapılan son düzenleme ile  48 aydan 60 aya çıkarılmıştır) de alma imkanınız mevcuttur.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli ve Faizsiz Krediler ile ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku