fbpx

Şehir Konakları Ümraniye İstanbul Konut Projesi Fiyatları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Anadolu yakasının en beğenilen ilçelerinden Ümraniye’de Sur Yapı imzasıyla toplamda 22 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Şehir Konakları Projesi kapsamında tüketicilere büyüklükleri 62 metrekare ile 269 metrekare arasında değişen 3 farklı tipte daire sahibi olma imkanı tanınmaktadır.

Sektörün önde gelen firmalarından Sur Yapı’nın kendi bünyesinde oluşturduğu finans havuzu sayesinde tüketicilerin satın almak istediği konutu faizsiz olarak alması ya da çok düşük faiz oranlarıyla uzun vadeli kredilendirmesi mümkündür.

Ümraniye Şehir Konakları Daire Fiyatları

Ümraniye ilçesinde inşa edilen Şehir Konakları Projesi ile ilgili Sur Yapı tarafından açıklanan fiyat listesi şu şekildedir:

  • 1+1 daireler 440 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 daireler 685 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 daireler 1 milyon 320 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • 4+1 daireler 1 milyon 760 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilir.

İndirimli fiyat avantajlarından yararlanmak isteyen tüketicilerin en geç konut teslim tarihlerine kadar satış işlemini tamamlamış olması gerekmektedir.

Ümraniye Şehir Konakları Faizsiz Konut Kredisi ve Ödeme Seçenekleri

Sur Yapı, her projesinde olduğu gibi Şehir Konakları projesinde de tüketicilere çeşitli ödeme planı alternatifleri sunmakta ve bu kapsamda konut sahibi olmak isteyen herkesin işini kolaylaştırmaya çalışmaktadır.

Tüketiciler talep etmeleri halinde peşinat ya da faiz ödemesi yapmadan 60 ay vadeyle istediği konutu satın alabilir. Borcunu daha uzun vadeye yaymak ve taksit tutarlarını düşürmek isteyen tüketiciler ise 10 yıl vadeli % 0,45 faiz oranlı konut kredisini kullanabilir ya da % 10 peşinat ödemesi yaparak % 0,55 faizle 120 ay vadeli ödeme planı oluşturulmasını isteyebilir.

Ayrıca proje kapsamında peşin satışı gerçekleştirilecek ilk 50 konut % 25 net indirimle teslim edilecektir. İndirimden yararlanabilmek için arta kalan % 75’lik konut bedelinin tek celsede ödenmesi gerekir.

Şehir Konakları Satış

Manolya ağaçları ve gül bahçeleriyle bezeli Şehir Konakları projesi kapsamında daire satın almayı düşünen tüketiciler sehirkonaklari.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir ya da 0216 422 65 14 numaralı satış ofisiyle irtibat kurabilir.

sehir konaklari umraniye istanbul konut projesi fiyatlari
sehir konaklari umraniye istanbul konut projesi fiyatlari

Spor alanı, oyun alanı, tenis kortu, yüzme havuzu ve yürüyüş yolu gibi sosyal imkanları bulunan projenin resimlerine de yine sehirkonaklari.com.tr internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Sitemiz üzerinden İstanbul Anadaolu Yakası Konut Projeleri ile ilgili daha fazla bilgiyi bu bölümden alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku