fbpx

Orhangazi Göl Konakları Fiyatları Bursa Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

LC Rumeli İnşaat kalitesiyle Bursa’nın en güzide ilçelerinden Orhangazi’de toplamda 11545 metrekare alan üzerine yükselen Orhangazi Göl Konakları projesi kapsamında 41 villanın satışı gerçekleştirilecek. Tüketiciler büyüklükleri 230 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen villaları 650 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alma imkanına sahip.

Kendine ait bahçe alanlarına sahip olan villaların sosyal imkanları ise oldukça fazla.

Orhangazi Göl Konakları Fiyat Listesi

Orhangazi Göl Konakları tüketicilerin isteğine göre yeniden şekillenecek biçimde inşa edilmiş durumdadır. Bu kapsamda daire tipinden ziyade büyüklüğüne göre fiyatlama yapılmaktadır. Büyüklükleri 230 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen villaların fiyatları 650 bin TL’den başlamakta ve 900 bin TL’ye kadar ulaşmaktadır.

Orhangazi Göl Konakları Ödeme Planı

Orhangazi Göl Konakları projesi kapsamında hazırlanan sıfır faizli bir konut kredisi imkanı bulunmamaktadır fakat tüketicilerin inşaat şirketi ile iletişime geçmesi halinde düşük faizli konut kredisi kullanma imkanı vardır. Dolayısıyla sıfırfaizli.com olarak sıfır faizli kredi taahhüdü vermiş olsak da uygun fiyat ve düşük faiz fırsatıyla elde edilebilecek bu projenin de veri tabanında yer alması gerektiği kanısına varılmıştır.

Doğrudan kredi kullanılabilmesine ek olarak peşin % 20, konut teslimine kadar % 30 ödeme yapılarak arta kalan tutarın da kredilendirilmesi mümkün olabiliyor. Dolayısıyla farklı bir açıdan bakıldığında aslında konut bedelinin % 50’sinin dolaylı yoldan sıfır faizle vadelendirilebilmesi de mümkün.

Orhangazi Göl Konakları Proje Özellikleri

Orhangazi Göl Konakları projesi kapsamında teslim edilecek villaların toplamda 4500 m2 yeşil alan içerisinde bulunduğunu bilmek gerekir. Şehrin keşmekeşinden uzak ve kendine ait bir yaşam alanı olmasını isteyen kişilere hitap eden konutların satın alınması halinde:

 • Kişiye özel açık ve kapalı otopark,
 • Yüzme havuzu,
 • Basketbol sahası,
 • Spor salonu,
 • Soyunma odası ve duş,
 • Kafe,
 • Market,
 • Oyun parkı,
 • Cep sinama,
 • Çok amaçlı salon,
 • Jeneratör,
 • Su deposu gibi imkanlara da sahip olunur.

Göl konakları projesi Oksijen AVM, Orhangazi Gölü, İznik Gölü’ne 5 dakika; Bursa merkezine 20 dakika, Osmangazi Köprüsü’ne ise 15 dakika uzaklıktadır.

Proje kapsamında satışa sunulan villaların yatırımcısına her ay yaklaşık 2500 TL kira geliri bırakacağı düşünülüyor.

Orhangazi Konut Projesi Satış

Orhangazi Konut Projesi ve teslim edilecek dairelerin görsellerini incelemek isteyenlerin proje özelinde hazırlanan web sitesini ziyaret etmesi gerekir. Kredi ve ödeme planı hakkında daha detaylı bilgi için satış ofisi ile irtibat kurulabilmektedir.

orhangazi gol konaklari fiyatlari bursa konut projesi
orhangazi gol konaklari fiyatlari bursa konut projesi

Adres: Süpürgelik mahallesi, 16850, Osmangazi, Bursa (Satış ofisi)

Telefon: 0850 224 62 94

Web Site: golkonak.com

Sitemiz üzerinden Bursa Sıfır Faizli Konut Projeleri ile ilgili daha fazla bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku