Axis İstanbul Satılık Ofis Daire Sıfır Faizli Konut Projesi


Sur Yapı imzasıyla İstanbul’un nüfus yoğunluğu en yüksek ilçelerinden Bayrampaşa’da toplamda 40 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Axis İstanbul, içerisindeki AVM ve çalışma ofisleriyle tam anlamıyla bir ticaret merkezi haline gelmiş durumda.

Büyüklükleri 74 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen Axis İstanbul ofislerinin satış fiyatları ise 1 milyon 280 bin TL’den başlıyor. Sur Yapı, proje kapsamında satışa çıkarılan ofislerin konumlarına ve çevresindeki firmaların marka değerlerine göre fiyatlama yapmasından dolayı görüşme sonrasında ancak fiyat teklifi yapabiliyor. Bu nedenle yayımlanan ayrıntılı bir fiyat listesi bulunmuyor.

Axis İstanbul Projesi Detayları

Sur Yapı ve Hayat Holding’in protokol imzalaması ve ortaklık kurmasının ardından 2016 yılının Mayıs ayında Axis AVM açılışı gerçekleştirildi. Bu açılışın hemen ardından 2016’nın Ağustos ayında da ofislerin satışa çıkarıldığı duyuruldu.

AVM içerisindeki kiralanabilir alanların toplam büyüklüğü  60 bin metrekareyi buluyor. AVM’nin içerisinde 170 mağaza var ve buna ek olarak sinema, fitness merkezi, çocuk eğlence alanları vb. gibi sosyal alanlara da yer verilmiş durumda.

Axis İstanbul yalnızca AVM’den oluşmuyor. AVM’ye ek olarak A Plus ofisler de var ve bu ofislerin toplam büyüklüğü itibariyle neredeyse 2 bin personelin çalışma alanı olması planlanıyor.

500 milyon dolardan fazla yatırım bedeli olan Axis İstanbul projesi için neredeyse her türlü detay düşünülmüş durumda. TEM ve E-5’ten direkt olarak giriş yapılabilen Axis İstanbul’a Demirkapı durağından da birkaç dakika yürüyerek erişmek mümkün.

Axis İstanbul Faizsiz Kredi İmkanı

Axis İstanbul projesi ile ilgili finansman kampanyası başlatan Sur Yapı, ofis satın almak isteyen girişimcilerin peşinat ya da faiz ödemeden 60 aya kadar vadeli kredi kullanabilmesine imkan sağlamaktadır. Proje özelinde başlatılan faizsiz kredi kampanyası 29 Ocak gününe kadar devam edecek.

İlgili Yazı  Skycity Denizli Faizsiz 24 Ay Taksitli Konut Projesi Detayları

Taksit miktarını düşürmek ve borcunu daha uzun vadeye yaymak isteyen tüketiciler ise banka kredilerine başvuru iletmek durumunda.

Axis İstanbul Satılık Ofis Daire Sıfır Faizli Konut Projesi

Axis İstanbul Satılık Ofis Daire Sıfır Faizli Konut Projesi

Firma Adı : Sur Yapı

İnternet Sitesi : axisistanbul.com.tr

Telefon : 444 5 787

Proje Mevkii : Topçular Mahallesi, Osman Gazi Caddesi, Bayrampaşa Metro İstasyonu Yanı, Eyüp

Teslim Tarihi : Anında teslim

Ofis Sayısı : 195

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ili ve gerekse de diğer iller için güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git