fbpx

Renault Faizsiz Kredi Kampanya ve Fiyat Listesi 2019

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bankaların son dönemlerde gayrimenkul sektöründen sonra otomobil sektörünü de ekarte etmeye başlaması üzerine sektörel bazda atılan çeşitli adımlar tüketicilerin sıfır faizli kredi kullanmasına imkan verdi. Bu kapsamda sıfır faizli kredi kullanılabilecek sektörlerden birisi de tabii ki otomobil sektörü oldu. Bu açıdan Renault mayıs ayına özel sıfır faizli kredi kampanayası ile ilgili detaylara ve ilgili krediden nasıl yararlanılabileceğine değinilmesi yararlı olacaktır.

Renault Sıfır Faizli Araba Kredisi

Reanult, çeşitli araçların satışını kolaylaştırmak adına sıfır faizli kredi kampanyası başlattı ve mayıs ayı içerisinde yapılacak alımlarda tüketicilerin daha kolay karar verebilmesine yardımcı oldu. Sadece belirli markalar için sağlanan bu avantaj için hangi araçların kampanyaya dahil olduğunu bilmek oldukça önemli.

Renault Clio Sıfır Faizli Kredi

Mayıs ayı içerisinde Clio HB ya da Clio Sport Tourer modellerinden herhangi birisi için talepte bulunacak tüketicilerin 30 bin TL’ye kadar sıfır faizli kredi kullanması mümkün. İlgili kredi ürününden yararlanacak tüketicilerin 15 aya kadar vadelendirme imkanı da bulunuyor.

Sıfır faizli kredi imkanından yararlanmak istemeyen tüketicilerin Clio HB için 2500 TL’lik net indirimden yararlanması da mümkün.

Daha uzun vadeyle kredi kullanmak isteyen tüketicilerin ise 100 bin TL’ye kadar 48 ay vade ve % 1.39 faiz avantajından yararlanabileceğini belirtmekte yarar var.

Renault Kangoo Sıfır Faizli Kredi

Renault’un en çok talep gören otomobillerinden Kangoo için düzenlediği bu kampanya kapsamında 30 bin TL’ye kadar 15 ay vadeli sıfır faizli kredi kullanılması mümkün. İlgili kredi imkanından yararlanmak isteyen tüketicilerin 2018 model araçları satın alması gerekiyor.

Kangoo Multix ya da Kangoo Express model araçlardan herhangi birisini satın alacak tüketicilerin sıfır faizli kredi imkanına ek olarak 2250 TL indirim ya da 100 bin TL’ye kadar 48 ay vadeli ve % 1.39 faiz oranlı kredi avantajlarından yararlanması da mümkün.

Renault Mayıs Ayı İndirimleri

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı özelinde hazırlanan bu kampanya kapsamında Cliho HB satın almak isteyen 18-30 yaş arasındaki gençlere yapacakları bu satın alma işlemi için ilave 2000 TL indirim yapılacak. İlgili hakkın bir başkasına devredilmesi mümkün değil ve kampanya stoklarla sınırlı. Bu kapsamda hızlı davranmakta yarar olduğunu bilmek ve başvuru için Renault Yetkili Satıcıları’na gitmenin yeterli olduğunu öğrenmek yeterli olacaktır.

Renault, hemşirelere özel bir indirimi de 12 Mayıs Hemşireler Günü özelinde düzenlediği bir kampanya kapsamında hayata geçirdi. Bu kapsamda hemşirelerin Renault’un herhangi bir binek otomobilini satın almak istemesi halinde 3000 TL indirimli olarak satış işlemini tamamlaması mümkün. Kişiye özel sağlanan bu avantajın farklı bir kişiye devredilmesi mümkün değil, yine stoklarla sınırlı olan bu kampanyadan yararlanabilmek için tek yapılması gereken Renault Yetkili Satıcıları’na giderek bilgi talep etmek.

14 Mayıs Eczacılık Günü nedeniyle Eczacılara özel bir kampanyaya da imza atan Renault kampanya kapsamında Eczacılara 3000 TL’ye kadar indirim sağlıyor. Renault’un tüm binek otomobilleri için geçerli olan bu kampanyaya ek olarak Renault Finans’tan kredi kullanmak isteyen eczacılardan dosya masrafı da tahsil edilmeyecek. Bilindiği gibi dosya masrafı kredi toplam bedelinin % 0,5’i kadar maliyet anlamına geliyor ve bu da ciddi bir tasarruf niteliği taşıyor.

Renault 14 Mayıs Çifçiler Günü’nü de unutmadı! Mayıs ayı içerisinde herhangi bir Renault binek otomobilini satın almak isteyen çiftçilerin bu ticareti 3000 TL indirimle gerçekleştirmesi mümkün. Satış işlemi için Renault Finans’ı tercih edecek çiftçilerden % 0,5 oranındaki finansman tahsis ücreti de alınmayacak. Üstelik indirime ek olarak Renault Finans’ın kredi avantajlarından yararlanılması da mümkün.

renault faizsiz kredi kampanya
renault faizsiz kredi kampanya

5 Mayıs Noterler Günü özelinde de bir kampanyayı hayata geçiren Renault Mayıs ayı içerisinde otomobil satın almayı düşünen Noterlere 3000 TL net indirim imkanı sağlıyor. Finans departmanı aracılığıyla kredi kullanmak isteyen noterler için % 0,5 oranındaki finansman tahsis ücretini de almayan Renault, tüm finans kampanyalarından yararlanılmasını da mümkün kılıyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüketiciler yetkili Renault bayilerine giderek talepte bulunabilir. İletilen kredi başvuruları çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilecek ve yanıtlanacaktır. Kredi başvurusu olumlu yanıtlanan tüketicilerden peşinat ödemesi talep edilir ve bu ödemenin de yapılmasına istinaden ipotek altına alınan araç, kişiye teslim edilir.

Kredi vadesi süresince araç ipotekli olarak kullanılır, vade sona erdiğinde araç üzerindeki ipotek kalkar.

Sitemizde yer alan Sıfır Faizli Araba Kampanyaları Faizsiz Kredi İmkanı konulu yazımızı ortalama 2-3 dk içerisinde okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku