fbpx

Yelken Evleri Bursa Mudanya Sıfır Faizli Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Biz Grup İnşaat imzasıyla Bursa’nın Mudanya ilçesinde totalde 11 bin 600 metrekare alan üzerinde yükselen Yelken Evleri Mudanya Projesi kapsamında satışa çıkarılan 88 konut sahibini bekliyor.

Büyüklükleri 149 metrekare ile 172 metrekare arasında değişen konutların Aralık 2019 tarihinde teslim edileceği duyuruldu.

Yelken Evleri Mudanya Projesi Özellikleri

Denizin hemen kıyısında eşsiz bir manzaraya sahip Yelken Evleri Projesi kapsamında 3+1 ve 5+1 dubleks olmak üzere iki farklı tipte konut bulunmaktadır. Geniş bir seyir terasını da içerisinde barındıran proje özellikle yatırım amacıyla konut satın almak isteyen girişimcilerin ilgisini çekmektedir.

Mudanya’nın kıyı şeridinde 11 bin 600 metrekare alan üzerinde yükselen 66 tane 3+1, 22 tane 5+1 dubleks dairenin satış fiyatları henüz belirlenmedi. Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, cafe, hamam, sauna vb. sosyal imkanları içerisinde barındıran proje şehrin keşmekeşinden bunalan kişiler için ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor.

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların genel özellikleri şu şekilde:

 • Açık ve kapalı yüzme havuzu,
 • Çocuk parkı,
 • Sauna,
 • Hamam,
 • Spor salonu,
 • Kamera,
 • Özel güvenlik,
 • Deniz manzarası,
 • Orman manzarası,
 • Açık ve kapalı otopark,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Yelken Evleri Mudanya Fiyat Listesi

Biz Grup İnşaat tarafından Mudanya’nın sahil şeridine inşa edilen Yelken Evleri projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatları henüz açıklanmadı.

Yelken Evleri Mudanya Projesi Ödeme Seçenekleri

Biz Grup İnşaat’ın diğer projelerinde olduğu gibi Yelken Evleri Mudanya projesi kapsamında da tüketicilere çeşitli ödeme seçenekleri ve sıfır faizli kredi imkanı sağlaması bekleniyor. Konut fiyat listesinin açıklanmasını takiben ödeme seçenekleri konusunun da netlik kazanması bekleniyor.

Yelken Evleri Mudanya Projesi Satış

Konut projesinin resimlerine erişmek ve örnek daire görsellerine göz atmak isteyen tüketicilerin aşağıda yer alan proje web sitesini ziyaret etmesi gerekir. Satış işlemlerini başlatmak, konut fiyatlarıyla ilgili bilgi edinmek ve diğer konularda çeşitli soru işaretleri olan tüketicilerin ise satış ofisiyle irtibat kurması gerekmektedir.

yelken evleri bursa mudanya
yelken evleri bursa mudanya sifir faizli konut projesi

Firma adı: Biz Grup İnşaat LTD. ŞTİ.

İnternet sitesi: yelkenevleri.com.tr

Telefon: 0533 131 01 70

Proje Mevkii: Altıntaş Mahallesi, Çamlıbel Caddesi, 4002 Sokak, No:2, Mudanya, Bursa.

Teslim Tarihi: Aralık 2019

Konut Sayısı: 88

Sitemizde yer alan diğer Bursa Sıfır Faizli Konut Projeleri ile ilgili alternatifleri de bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku