fbpx

WeHalic Kültür İstanbul Sıfır Faizli Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

WEHALIC sizlere İstanbul’un unutulan kültür ögelerini tekrardan yaşatmaya geliyor. Şehrin tam kalbinde ve ortasında, gerçek İstanbul sevdalılarına özel bir konumda kurulan WEHALIC, İstanbul’un tarihi havası, mistik dokusu ve güzellikleriyle Haliç’in en eski yerlerinde özel bir mahalle kuruyor. WEHALIC, İstanbul’u yeniden yaşamak isteyenlere dünyanın kapılarını açıyor. Faizsiz konut projesi kapsamında değerlendirmeye aldığımız WeHalic ile ilgili tüm detayları sizlere aktaracağız.

WEHALIC Tüm Ayrıcalıkları

WEHALIC Projesi ile beraber, tam 1057 Konut, 27 Dükkan ve tam 11 Blok ile beraber, büyük bir mahalle kuruyor. Eğer sizlerde İstanbul’un eski tarihini yaşamak ve Kültür Başkenti olan İstanbul’un mistik havasını solumak istiyorsanız, sizlere özel peşinat ödemeden 120 ay vadeyle avantajlı kampanyalar söz konusu.

Konut Planı

WEHALIC projesinde geniş ailelerden, tek kişilik ailelere kadar birçok kişi ev sahibi olabilecek. Konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak satışa sunulacak. Ayrıca 3+1 ve üstü dairelerde Çamaşır odasından Ebeveyn banyosuna kadar tüm ayrıcalıklar sizlere sunulacak. 4+1 VE 5+1 dairelerde giyinme odaları ve çamaşır odaları da sizlere ayrıcalık katacak.

Sosyal Alanlar

WEHALIC projesinde sosyal alanlar konusunda ayrıcalıklı alanlar geliştirilmiş. İstanbul’un en yeşil alanları site içerisinde olacak ve ayrıca, açık-kapalı otopark, özel güvenlik, havuz, süs havuzları, çardaklar, fitness salonu, oyun odaları ve daha birçok sosyal alan, sizlerin güzel vakit geçirmesine olanak verecektir.

WEHALIC Nerede? Konumu Nedir?

WEHALIC’e her yer oldukça yakın diyebiliriz. 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü 8 dakika, Atatürk Havalimanı  10 dakika, Eyüp Sultan Camiî Yürüme mesafesinde, Eminönü 5 dakika, Sultanahmet 6 dakika, Taksim 6 dakika, Mecidiyeköy dakika mesafededir. Ayrıca WEHALIC İBB tarafından “prestij caddesi” olarak planlanan güzergâhın tam ortasında bulunuyor. Mağazalar, kafeler, restoranlar ve satın alma gücü yüksek cadde üzerinde konumlandırılıyor.

WEHALIC Ödeme Planı

WEHALIC Projesinde tüm daireler sizlere 120 aylık bir vadeyle herhangi bir peşinat ödemesi yapmadan %0.89 faiz oranıyla beraber geliyor. Ayrıca ekstra masraflar da hiçbir şekilde alınmıyor ! Ayrıca sıfır faiz ile 48 aylık bir ödeme kolaylığı da sağlanıyor. Yani 48 aya kadar herhangi bir faiz ödemesi olmaksızın taksitlendirme yapabilirsiniz.

wehalic istanbul konut projesi
wehalic kultur istanbul sifir faizli konut projesi

WEHALIC Projesini Kim Yapıyor?

İstanbul’un tam göbeğinde Haliç’in eşsiz manzarasına konumlandırılan WEHALIC projesi ILGIN İnşaat tarafından yaptırılıyor. 1990 yılında faaliyete geçen ILGIN İnşaat, Türkiye’de ses getiren projelere imza atmıştır. Marka konut, toplu konutları, eğitim kurumları, iş merkezleri ve hastaneler gibi farklı alanlarda inşaat çalışmalarını sürdürmektedir. Bugüne kadar 2 milyon Metrekareden daha fazla konutlar ve projeler geliştirmiş ve bunları büyük bir titizlikle yapmıştır. Proje hakkında tüm detaylı bilgilere ve aradığınız cevaplara http://www.wehalic.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Konut Projeleri İstanbul ile ilgili daha bir çok  ev projesinin bilgilerine bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku