fbpx

Tarabya Life Sarıyer İstanbul Sıfır Faizli Konut Projesi Fiyat

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İstanbul’un en güzide semtlerinden Sarıyer’de toplamda 15 bin metrekare alanın üzerine inşa edilen Tarabya Life projesi ile 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 4 farklı tipte inşa edilen dairelerin faizsiz konut kredisiyle satışı gerçekleştiriliyor. Uzman İnşaat ve Svot Yapı’nın iş birliği ile inşa edilen proje kapsamında toplamda 256 daire satışı gerçekleştirilecek. 11 bloktan oluşan projede yer alan konutların büyüklükleri 71 metrekare ile 297 metrekare arasında değişiyor.

Jakuzi, kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuklar için oyun alanları, sauna ve yeşil alanlarla bezeli projenin teslim tarihi ise 2018 yılının Aralık ayı olarak açıklanmış durumda.

Tarabya Life Sarıyer Konut Fiyat Listesi

Tarabya Life projesi kapsamında satışa çıkarılan dairelerin fiyat listesi ile ilgili Uzman – Svot Yapı ortaklığının yayımladığı güncel veriler şu şekilde:

  • Büyüklükleri 71 metrekare ile 91 metrekare arasında değişen 1+1 daireler 1 milyon 507 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • Büyüklükleri 127 ile 186 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 2 milyon 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • Büyüklükleri 192 ile 244 metrekare arasında değişen 3+1 daireler 2 milyon 984 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
  • Büyüklükleri 252 metrekare ile 297 metrekare arasında değişen 4+1 daireler 3 milyon 955 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.

Isı yalıtımlı, jakuzili, saten boyalı, ses yalıtımlı, alüminyum doğrama pencereli ve 2.75 metre tavan yüksekliğine sahip her daire için bir adet de kapalı otopark alanı bulunmaktadır.

Tarabya Life Faizsiz Konut Kredisi

Tarabya Life projesinden konut satın almak isteyen tüketiciler Uzman – Svot İnşaat ortaklığının kendisine sunduğu sıfır faizli konut kredisi imkanından yararlanabilir. Ortaklık, 60 ay vadeli sıfır faizli konut kredisinden yararlanabilmek için konut bedelinin % 40’ının peşin olarak ödenmesini talep ediyor.

Daha uzun vade ve daha düşük taksit tutarları için yararlanılabilecek alternatif bir kredi ise bulunmuyor. 

tarabya life sariyer istanbul
tarabya life sariyer istanbul sifir faizli konut projesi 60 ay

 

Firma Adı : Uzman – Svot Yapı Ortaklığı

İnternet Sitesi : tarabyalife.net

Telefon : 0212 202 99 66

Proje Mevkii : Ferahevler Mahallesi, Adnan Kahveci Caddesi, Saksıgüzeli Sokak, No: 22, Sarıyer, İstanbul (Sarıyer Kaymakamlığı’nın hemen karşısında konumlandırılmış durumda.)

Teslim Tarihi : Aralık 2018

Konut Sayısı : 256

Sitemizde İstanbul Avrupa Yakasında Yer Alan Konut Projeleri ile ilgili alternatifleri de buradan bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku