fbpx

Novron Feronia Villa Antalya Konut Projesi Fiyatları Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın turistik ilçelerinden Belek’te inşa edilen Novron Feronia Villaları projesi kapsamında 26 konutun satışı gerçekleştirilecektir. Novron İnşaat güvencesiyle yapımı tamamlanan projede teslim edilecek konutların fiyatları 160 bin euro ile 220 bin euro arasında değişmektedir. Satışa çıkarılan konutların tamamı 170 metrekare büyüklüğe sahiptir ve 4+1 tipindedir.

Novron Feronia Villaları Proje Özellikleri

Belek’in en merkezi bölgelerinden Turizm Caddesi civarında konumlandırılan villa projesi 2007 yılından bu yana tüketicilerin kullanımındadır. Tek tip konutların brüt 170, net 120 metrekare büyüklükleri bulunmaktadır. 3 katlı villalar, Necik Faldo Gold Kulübü’nün hemen yanındadır.

Proje kapsamında teslim edilecek konutların genel özellikleri şu şekildedir:

  • Yüzme havuzu,
  • Özel güvenlik,
  • Merkezi uydu sistemi,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun,
  • Ankastre beyaz eşya,
  • Veranda,
  • Jeneratör.

Proje kapsamında teslim edilecek konutların yatırım değeri çok yüksektir. Turistik bölgelerin çok yakınında olan bölgede onlarca butik otel bulunmakta ve yaz sezonunda yatırımcısına ciddi getiriler sağlamaktadır. Bu açıdan satın alınacak konutun yatırım amacıyla da satın alınması düşünülebilir.

Novron Feronia Villaları Fiyat Listesi

Proje kapsamında teslim edilen konutların tümü brüt 170, net 120 metrekare büyüklüğündedir. Bu açıdan fiyatlar da her konut için neredeyse aynıdır. Bazı konutlar konumu itibariyle daha yüksek net kullanım aralığına sahip olabilmektedir. Bu açıdan en düşük fiyat 160 bin euro, en yüksek fiyat ise 220 bin euro’dur.

Novron Feronia Villaları Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında satışa sunulan konutların tamamı banka kredisine uygundur. Talep eden tüketiciler inşaat şirketinin de yardımıyla yabancı para cinsinden konut kredisi kullanabilmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde kredinin tahsis edilmesi ve konutun satın alınması mümkündür.

Novron Feronia Villaları Satış

Proje kapsamında satışa sunulan konutların özellikleri, ödeme seçenekleri ve diğer konularda bilgi edinmek isteyen tüketicilerin satış ofisiyle irtibat kurması gerekir. Proje resimlerine ve örnek daire fotoğraflarına erişmek için ise web adresinin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır.

novron feronia villa antalya
novron feronia villa antalya konut projesi fiyatlari detaylar

Firma adı: Novron İnşaat

İnternet sitesi: tr.novron.com

Telefon: 0533 305 36 98

Proje Mevkii: Turizm Caddesi, Belek, Serik, Antalya.

Teslim Tarihi: Hemen Teslim

Konut Sayısı: 26

Sitemizde Antalya Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatife buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku