fbpx

Hayatpark Çanakkale Gökçeada Sıfır Faizli Taksitli Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

DK İnşaat güvencesiyle Çanakkale’nin en değerli bölgelerinden Gökçeada’da toplamda  6500 metrekare alan üzerinde yükselen Hayatpark Gökçeada projesi kapsamında 73 konutun satışı gerçekleştirilecektir. 120 bin TL’den başlayan fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleriyle sahip olunabilen konutlar gelecek yıl içerisinde teslim edilecektir.

Hayatpark Gökçeada Proje Özellikleri

Hayatpark Gökçeada projesi kapsamında teslim edilecek konutların bazıları dubleks tipinde. Her keseye uygun çözümler üreten DK İnşaat, projede 1+1 ve 2+1 olmak üzere iki farklı tipte daire satışı gerçekleştirecek. Teslim edilecek dairelerin en küçüğü 50 metrekare, en büyüğü ise 95 metrekare büyüklüğe sahip.

Proje ve konutların genel özellikleri ise şu şekilde:

  • Yüzme havuzu,
  • Spor salonu,
  • Kameralı güvenlik,
  • Deniz manzarası,
  • Her konut için kapalı otopark alanı,
  • Yürüyüş alanı,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Toplamda 7 blok halinde inşa edilen proje ülkemizin en büyük adasının üzerinde yer alıyor. Bu kapsamda oldukça turistik bir bölgede bulunan konutların yatırım değeri de çok yüksek. Proje kapsamında satışa sunulan konutların teslim sonrası yatırımcısına ciddi oranda prim yapacağı tahmin ediliyor.

Hayatpark Gökçeada Konut Fiyatları

Hayatpark Gökçeada konut projesi kapsamında teslim edilecek konutların fiyatları brüt büyüklükleriyle ilişkili olarak belirlenmiştir. Bu kapsamda:

  • Büyüklüğü brüt 50 metrekare olan 1+1 konutlar 120 bin TL’den,
  • Büyüklüğü brüt 95 metrekare olan 2+1 konutlar 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Hayatpark Gökçeada Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Hayatpark Gökçeada konut projesi kapsamında ev sahibi olmak isteyen tüketiciler satın alım sırasında konut bedelinin % 50’sini peşin ödeme yapması durumunda arta kalan % 50’lik kısmın ödemesini 18 ay vadeyle taksitlendirme imkanına sahip. Bu vade farksız taksit imkanına ek olarak tüm konutlar banka kredisi için de uygun durumda. Dileyen tüketiciler % 50 peşinat ödemesi yaptıktan sonra arta kalan % 50’lik kısım için ya da konut bedelinin tamamı için banka kredisi kullanabilir.

hayatpark gokceada konut projesi
hayatpark gokceada konut projesi

İnternet sitesi: hayatparkgokceada.com

Telefon: 0212 569 01 01

Proje Mevkii: Yeni Mahalle, 344’üncü ada, 380’inci parsel, Gökçeada, Çanakkale.

Teslim Tarihi: Mayıs 2019

Konut Sayısı 73

Sitemizde Çanakkale ilinde yer alan bir çok alternatif konut projesine ulaşabilir, bunun yanı sıra Albaraka Türk Sıfır Faizli Konut Kredisi konulu yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku