fbpx

Media Markt Faizsiz Bilgisayar Laptop Kredisi Kampanyası

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Teknoloji mağazaları ve bankalar dönemsel bazda birlikte başlattıkları kampanyalar sayesinde tüketicilerin uzun vadeli taksit ödemeleriyle laptop, bilgisayar ve tablet gibi çeşitli elektronik aletlere sahip olmasını kolaylaştırmaktadır. Bu kapsamda bir kampanya da Media Markt tarafından düzenlenmektedir. Tüketiciler Media Markt mağazalarından yapacakları alışverişleri Denizbank aracılığıyla kullandığı krediyle finanse edebilir ve uzun vadeli taksit ödemeleriyle dilediği ürüne sahip olabilir. Media Markt faizsiz bilgisayar ve laptop kredisi kampanyasına kısaca değinmekte ve kampanyayla ilgili bilinmesi gereken en önemli detayları açıklamakta fayda var.

Media Markt Kredi Kampanyası

Media Markt ile birlikte tüketicilerin laptop ve bilgisayar gibi elektronik harcamalarını kredilendirmesini sağlayan Denizbank, tüketicilerin basit bir başvuru prosedürünün ardından dilediği ürüne sahip olmasını mümkün kılmaktadır. Toplamda 4 adımdan oluşan kredi başvuru süreci sonrasında hiçbir ödeme yapılması gerekmezken bir sonraki aydan itibaren kredi taksitleri başlamaktadır.

Nasıl Başvurulur

Denizbank kredisine başvurmak isteyen tüketiciler satın alacağı ürüne karar verdikten sonra ürünün mağaza stoklarında bulunup bulunmadığını kontrol etmelidir. Bu kontrol Media Markt’ın web sitesi aracılığıyla kolaylıkla yapılabilecektir.

Ürünün mağaza stoklarında bulunuyor olması durumunda başvuru için takip edilebilecek üç farklı prosedür bulunur.

  1. İnternet sitesi üzerinden başvuru,
  2. Mağaza içerisinden başvuru,
  3. SMS ile başvuru.

İnternet sitesi üzerinden başvuru yapmak isteyen tüketicilerin Denizbank’ın ya da Media Markt’ın web sitesine giriş yaptıktan sonra Web’den Kredi ürünü için başvuru iletmesi gerekir. İletilecek bilgiler sadece TCKN ve cep telefonu numarasıdır.

Bu iki bilginin bildirilmesi sonrasında kredi başvurusu değerlendirmeye alınacak ve kısa süre içerisinde yanıtlanacaktır.

Kredi başvurusu olumlu yanıtlanan tüketiciler talepte bulunduğu ürünü alarak mağazadan çıkabilir, herhangi bir ücret ödemesi yapılması gerekmez.

Başvuru iletmek için istifade edilebilecek diğer yöntem ise Media Markt mağazalarının içerisinde bulunan mobil satış temsilcileridir. Denizbank bazı Media Markt şubelerine stant açmış ve bu stantlarda da personellerini görevlendirmiştir. Tüketiciler personelden temin edecekleri kredi başvuru formunu doldurarak ürün için kredi talebinde bulunabilir. İletilen kredi başvurusu tıpkı internet üzerinden yapılan kredi başvurusu gibi çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilip yanıtlanacaktır. Sonucun belli olmasından sonra satın alınmak istenen ürünle birlikte hiçbir ödeme yapmadan mağazadan çıkılabilir.

media markt faizsiz bilgisayar laptop kredisi
media markt faizsiz bilgisayar laptop kredisi

Tüketicilerin kredi talebinde bulunabileceği diğer yöntem de kısa mesajla başvurudur. KREDIM boşluk TCKN yazıp 3280’e kısa mesaj gönderilmesi halinde kredi başvurusu değerlendirmesi yapılabilecek ve Denizbank’ın ne kadar kredi tahsis edebileceği öğrenilebilecektir. Eğer söz konusu limit satın alınmak istenen ürün için yeterliyse doğrudan kasaya giderek satış işleminin tamamlanması mümkün olabilir. Fakat yeterli olmaması halinde arta kalan tutar için para ödenmesi istenecektir. Tüketiciler satın alacakları ürünün sadece bir kısmını kredilendirebilir, arta kalan kısmın ödemesini peşin olarak yapabilir. Ödemeler tahsis edilen kredi borcu üzerinden yapılacaktır ve kredi kullanımı süresince hayat sigortası prim ücreti de alınır.

Sitemizde yer alan yazılardan Mediamarkt Faizsiz Cep Telefonu Kredisi ile ilgili yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku