fbpx

Göksu Park Antalya Muratpaşa Konut Projesi Faizsiz Kredi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Antalya’nın son dönemlerde en hızlı değerlenen bölgelerinden Muratpaşa’da toplamda 7500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Göksü Park Life konut projesi kapsamında 56 ünitenin satışı gerçekleştirilecektir. 640 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutların büyüklükleri 151 metrekareden başlarken tahminen 2019’un Eylül ayı içerisinde teslim edileceği açıklanmıştır. Halen talep aşamasında olan projenin indirimli fiyat ve cazip ödeme seçenekleri gibi avantajlarından yararlanmak isteyen tüketicilerin aceleci davranması yararlı olabilir.

Göksü Park Life Konut Projesi Özellikleri

Toplam 4 blokta yer alan 56 dairenin tamamı 151 metrekare büyüklüğünde ve 3+1 tipindedir. İlgili konut projesi kapsamında ev sahiplerine çeşitli sosyal imkanlar da sağlanmaktadır.

Antalya’nın kalbi olarka tasvir edilen Muratpaşa’da yükselen konutlar oldukça yüksek standartlara sahip yapı malzemeleriyle lüks şekilde inşa edilmiştir.

Projenin genel özelliklerini şu şekilde listelemek mümkündür:

  • Açık yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Spor merkezi,
  • Özel güvenlik görevlisi ve kameralı güvenlik sistemi,
  • Kapalı otopark,
  • Asansör ve balkon,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Oldukça güvenli bir bölgede nezih yaşam arayışı içerisinde olan, şehrin keşmekeşinden ve stresinden uzakta huzur dolu vakit geçirmek isteyen kişilere hitap eden Göksü Park Life tam anlamıyla bir yaşam konsepti. Bulunduğu bölge ve proje kalitesi dikkate alındığında ciddi yatırım potansiyeli de taşıyan Göksü Park Life’ın yatırımcısına teslimat sonrasında aylık 1300-1500 TL dolaylarında kira getirisi sağlayacağı tahmin edilmektedir.

Göksü Park Life Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa sunulan konutların tamamı 3+1 tipinde ve 151 metrekare büyüklüğündedir. İlgili konutlara talepte bulunan tüketicilerin hangi birimi istediği fark etmeksizin 640 bin TL ödeme yapması gerekmektedir.

Firma, ödeme konusunda sorun yaşayan tüketiciler için alternatif ödeme planları oluşturabilmektedir. Uzun vadeli kredi aracılığıyla ev sahibi olmak isteyen tüketicilerin katılım bankaları aracılığıyla % 20 peşinat ödemesi sonrasında faizsiz kredi kullanması mümkündür. Projedeki tüm birimler banka kredisine uygun durumdadır.

goksu park antalya konut projesi
goksu park antalya konut projesi

İnternet sitesi: betatr.com/goksu.html

Telefon: 0242 221 35 60

Proje Mevkii: Göksü Mahallesi, 07260, Kepez, Muratpaşa, Antalya.

Teslim Tarihi: Eylül 2019

Konut Sayısı: 56

Antalya Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife buradan ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku