fbpx

En De Yaşam Ankara Konut Projesi Fiyatları Ödeme İmkanları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Lazen Yapı imzasıyla Ankara’nın yükselen değeri Yenimahalle bölgesinde toplamda 7200 metrekare alan üzerinde inşa edilen En’De Yaşam Konut Projesi kapsamında 58 dairenin satışı gerçekleştirilecek. Uygun ödeme seçenekleri ve yüksek standartlara sahip yaşam alanı gibi taahhütleri bulunan proje kapsamında satışa çıkarılan konutların % 90’ı alıcı bulmuş durumda.

Konut satın almaya karar veren tüketiciler projenin 2017’nin Ağustos ayında tamamlanmış olmasından mütevellit hemen ev sahibi olabilmektedir.

En’De Yaşam Konut Projesi Fiyat Listesi

En’De Yaşam Konut Projesi kapsamında teslim edilecek konutların büyüklükleri 160 metrekare ile 250 metrekare arasında değişmektedir. Bu kapsamda konutların büyüklükleri ve tipleriyle ilgili fiyat listesini açıklayan Lazen Yapı,

 • 4 oda 1 salon tipteki 160 metrekare büyüklüğe sahip konutların 350 bin TL ile 450 bin TL arasında,
 • 6 oda 1 salon tipteki 250 metrekare büyüklüğe sahip konutların ise 600 bin TL’den satışa çıkarıldığını duyurdu.

15 kattan oluşan 4 blok halinde satışa çıkarılan konutların bazılarının büyüklüğü 152 metrekare. 152 metrekare büyüklüğe sahip birkaç konutun liste fiyatı 325 bin TL olarak belirlenmiş durumdadır.

En’de Yaşam Ödeme Seçenekleri

En’De Yaşam Konut Projesi kapsamında daire satın almak isteyen tüketicilerin banka kredilerinden yararlanma imkanı bulunmaktadır. Her ne kadar sifirfaizli.com olarak yalnızca sıfır faizli konut projelerine yer vermeye gayret etsek de cazip fiyatlara sahip olması ve kredi kullanımında kolaylık sağlaması ilgili projenin de veri tabanında bulunması gerekliliğini doğurmuştur.

Tüketiciler satış ofisi ile irtibat kurduktan sonra anlaşmalı banka şubeleri aracılığıyla rahatlıkla konut kredisi kullanabilmektedir.

En’De Yaşam Projesi Özellikleri

 • Merkezi ısıtma sistemi,
 • Kapalı otopark,
 • Kapalı devre televizyon,
 • Özel güvenlik,
 • Çocuk parkı,
 • Klima,
 • Hidrofor,
 • Yük asansörü,
 • Su deposu.

En’De Yaşam Satış

En’De Yaşam Konut Projesi kapsamında satışa sunulan konutlardan herhangi birisini satın almak ya da proje fotoğraflarına erişmek isteyen tüketiciler lazenyapi.com.tr internet adresini ziyaret edebilir.

en de yasam ankara
en de yasam ankara konut projesi fiyatlari odeme imkanlari

Firma Adı : Lazen Yapı

İnternet Sitesi : lazenyapi.com.tr

Telefon : 0535 589 92 73

Proje Mevkii : Susuz mahallesi, İstanbul yolu, Yenimahalle, Ankara.

Teslim Tarihi : Ağustos 2017

Konut Sayısı : 58

Sitemiz üzerinden Ankara Sıfır Faizli Konut Projeleri ile ilgili bu bölümden https://sifirfaizli.com/konut-projeleri/ankara daha fazla alternatife ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku