fbpx

Maviden City Bursa Sıfır Faizli Konut Projesi Fiyatları Detaylar

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Atış Yapı güvencesiyle Bursa’nın popülaritesi her geçen gün artan ilçesi Osmangazi’de yükselen Maviden City Projesi kapsamında fiyatları 229 bin TL ile 440 bin TL arasında değişen 90 dairenin satışı gerçekleştirilecektir.

Maviden City Proje Özellikleri

Farklı büyüklüklerde 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks tipinde inşa edilen konutların büyüklükleri 92 metrekare ile 211 metrekare arasında değişmektedir. Parsel parsel yükselen bloklardan oluşan konutların çevresi peyzaj çalışmalarıyla yeşillendirilecektir.

Çeşitli sosyal imkanların da bulunduğu maviden city projesi kapsamında tüketicilerin istifade edebileceği özellikler şu şekildedir:

  • Yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Spor salonu,
  • Hidrofor,
  • Ankastre beyaz eşya,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Henüz talep aşamasındaki konutlardan satın alacak tüketicilerin her geçen gün konut değerlerinin arttığını bilmesi önem arz etmektedir. Projenin yapımına başlanıldığı dönemden bu yana % 8’lik bir fiyat artışı söz konusudur ve proje tesliminden sonra da % 30 oranında prim sağlayacağı tahmin edilmektedir.

Maviden City Projesi Fiyat Listesi

Maviden City projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların fiyatlarıyla ilgili açıklama yapan Atış Yapı’nın bildirisi şu şekildedir:

  • Büyüklüğü 92 metrekare olan 2+1 daireler 229 bin TL’den başlayan,
  • Büyüklüğü 121 metrekare olan 3+1 daireler 289 bin TL’den,
  • Büyüklüğü 182 ile 211 metrekare arasında değişen 4+1 dubleks daireler 342 bin TL ile 440 bin TL aracılığında değişmektedir.

Maviden City Ödeme Seçenekleri

Maviden City projesi kapsamında konut sahibi olmak isteyen tüketiciler % 30 peşinat ödemesi yapmaları halinde arta kalan % 70’lik kısım için tapu teslimine kadar bekleyebilir. Dolayısıyla projenin teslim edileceği Ağustos 2019 tarihine kadar faizsiz bir şekilde vadelendirme yapılmış oluyor. Talep eden tüketiciler banka kredilerinden de yararlanma imkanına sahiptir.

Maviden City Satış

Konutların özellikleri, ödeme seçenekleri ve diğer konularda sorular sormak ya da satış sürecini başlatmak isteyen tüketiciler aşağıda yer alan irtibat bilgileriyle satış ofisiyle iletişime geçebilir.

maviden city bursa sifir faizli konut projesi
maviden city bursa sifir faizli konut projesi fiyatlari detaylar

Firma adı: Atış Yapı

İnternet sitesi: mavidencity.com

Telefon: 444 90 16

Proje Mevkii: Hamitler mahallesi, 16160, Osmangazi, Bursa.

Teslim Tarihi: Ağustos 2019

Konut Sayısı: 90

Sitemizde Bursa Konut Projeleri konusunda daha fazla alternatifi buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku