fbpx

Kalemod Çanakkale Konut Projesi Fiyatları Özellikleri

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Armo İnşaat güvencesiyle Çanakkale Merkez’de toplamda 5530 metrekare alan üzerinde yükselen Kalemod konut projesi kapsamında 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak mümkün. Satışa çıkarılan 72 konutlar hemen teslim edilecek.

Kalemod Konut Projesi Özellikleri

Kalemod konut projesi kapsamında satışa çıkarılan konutların büyüklükleri 100 ile 135 metrekare arasında değişmekte. Tüketiciler 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı tipte olan konutlardan dilediğini satın alma imkanına sahip. Henüz Ocak ayında teslimatlara başlayan firma elindeki konutların büyük bir kısmını sattı ve diğer konutlar için de görüşmeler devam ediyor. Dolayısıyla satış konusunda hızlı davranmak yararlı olabilir.

Toplamda iki blokta bulunan 72 dairenin inşası yüksek standartlara sahip malzemelerle gerçekleştirildi. Bu kapsamda oldukça uygun bir fiyata ihtiyaç duyulabilecek neredeyse her türlü konfor için cevap verebilir nitelikte olan konutların genel özellikleri ise şu şekilde:

 • Yüzme havuzu,
 • Çocuk havuzu,
 • Kameralı güvenlik sistemi ve özel güvenlik,
 • Basketbol sahası,
 • Açık ve kapalı otopark,
 • Ankastre beyaz eşya,
 • Merkezi ısıtma,
 • Isı pay ölçer,
 • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış.
 • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Projenin inşa edildiği 5530 metrekarelik alanın toplam 4500 metrekaresi sadece yeşillik ve peyzaj çalışmalarına ayrıldı. Bu kapsamda yemyeşil bir alanda aileler için oldukça cezbedici bir yaşam fırsatı sunan proje otobüs terminaline, hastaneye, havaalanına ve şehir merkezine oldukça yakın. İstanbul’un 350 km uzağında bulunan Kalemod konut projesinin tatil beldelerine de oldukça yakın olması yatırım değeri taşıması konusunda oldukça etkili.

Kalemod Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların değeri brüt büyüklüklerine göre belirlenmiştir.

 • Büyüklüğü 100 metrekare olan 2+1 konutlar 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla,
 • Büyüklüğü 135 metrekare olan 3+1 konutlar 340 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.

Kalemod Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Proje kapsamında sunulan sıfır faizli kredi imkanı için katılım bankalarıyla temas kurmak gerekir. Şirketin kendi imkanlarıyla sağladığı iç borçlanma ya da vade farksız taksit olanağı bulunmamaktadır.

kalemod canakkale konut projesi
kalemod canakkale konut projesi

İnternet sitesi: kalemod.com

Telefon: 0286 212 23 99

Proje Mevkii: Esenler Mahallesi, 8’inci sokak, Merkez, Çanakkale.

Teslim Tarihi: Hemen teslim

Konut Sayısı: 72

Sifirfaizli.com olarak Türkiye geneli 81 ilde yer alan konut projeleri ile ilgili sizleri bilgilendirdiğimiz üzere; Çanakkale ilindeki alternatifleri de görebilir, bununla birlikte Albaraka Türk Faizsiz Konut Finansmanı Kredisi 200 Bin TL konulu yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku