Faizsiz Dacia Kredisi ile Birçok Modele Özel Kampanyalar


En az yakıt yakan araçlar arasında olan Dacia, 2018 yılına az bir süre kala tüm araçlarını uygun fiyatlardan satıyor. Aynı zamanda müşterilerine uygun faizli kredileri sunması da, Dacia modelini ön plana çıkaran unsurlar arasında yer alıyor. Artık bu kampanyalar ile beraber herkes bir Dacia araç sahibi olabilecek. Aşağıda yazılmış olan kredi detaylarını incelemenizi öneririz. Şimdi Dacia kampanyaları nelerdir ve Dacia marka araçlarda uygulanan faiz oranları nelerdir gibi sorulara cevaplar vereceğiz.

Dacia Kampanyaları

Dacia, 2017 yılı son çeyreğine gelindiği zaman uyguladığı kampanyalar ile beraber müşterilerine cazip finansman olanakları, indirim fırsatları ve fiyat olanakları ile beraber geliyor. Dacia Kasım ayı kampanyası ile birlikte, günde yalnızca 25 TL’ye Dacia DUSTER sahibi olma imkanı veriliyor. Belirtilen günlük olarak ödeme tutarı, Dacia Duster Ambiance 4×2 – 1.5 dCi 90 hp vitesli araç için 32.350 TL peşinat verme kaydıyla 36 ay vadede aylık 750 TL ödeme tutarı ve vade sonunda 41.993 TL’lik balon ödemenin aktif olma durumunda Dacia Plan kapsamında geçerli olmaktadır. Dacia Plan kampanyasına katılmak isteyen bireyler ise, 30.000 TL kredi tutarı ve 12 aya varan vade ya da 12.000 TL kredi ve 36 aya varan vade için %0 faiz oranı ile finansman imkanı ile beraber araç sahibi olabilirsiniz. Daha fazla kredi talebi olduğu durumlarda ise tüm Dacia Duster versiyonlarında, yasal sınırların verdiği imkan maksimum kredi tutarı ve 48 aya varan vade seçeneği için %0,99 sabit faiz oranlarından yararlanabilmektedir.

Anlaşmalı finans kuruluşunun maksimum olarak belirlediği kredi tutarı ve 48 vadeye kadar %1,29 sabit faiz oranlı kredi kampanyasından yararlanarak, yapılan Dacia Duster modelinin satın alımlarında, anahtar teslim fiyatı üzerinden 2 bin TL ekstra indirim yapılmaktadır.

İlgili Yazı  Sıfır Faizli Hayvancılık Kredisi Şartları 2019

Dacia Duster kampanya koşulları:

Dacia finansman kampanyası, Dacia Duster modellerini çin satın alma durumlarında geçerli olmaktadır ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına göre değişim göstermektedir. Kampanyalı faiz oranları ise sadece Maxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya Maxi Değer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile beraber geçerli olmaktadır. İki üründen en az biri satın alınmaz ise eğer, anlaşmalı finans kuruluşunun bazı faiz oranları aktif olur. Finansman kampanyaları hiçbir şekilde birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri ise kredi türüne bağlı değildir. %0,99 faizli kampanyanın maliyet oranları, kullanılacak olan krediye ve aylık vadeye göre farklılık göstermektedir.

dacia yil sonu kampanyasi 2017

Dacia Plan Kampanyası ile beraber, peşinat ve balon ödeme tutarları; satın alınacak olan araçlara ve kredi tutarlarına göre farklılık göstermektedir. 2.000 TL’lik indirim, ilgili modelin %1,29 dışındaki faiz oranlı finansman kampanyası tüm araçlarda geçerli olmaktadır.

Sitemizde konut, araba, vs. gibi konularda Sıfır Faizli Kredi imkanları konusunda geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git