fbpx

Faizsiz Çekici Kredisi Veren Bankalar ve Finans Kurumları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Finansal çözümler üreten çekici üreticisi firmalar ve bu firmaların bankalarla imzaladığı çeşitli protokoller sayesinde girişimciler faizsiz çekici kredisi çekme imkanına sahip olabilmektedir. Bu imkana sahip olmak isteyen girişimcilerin zaman zaman düzenlenen faizsiz çekici kredisi kampanyalarını takip etmesi ve kampanya tarihleri içerisinde finansman başvurusunu iletmesi gerekir.

Genel itibariyle çekici finansmanları standart araç finansmanlarından çok daha düşük faiz oranlarıyla tahsis edilir, ancak oran düşük olsa da çekicinin maliyeti göz önüne alındığında yüksek miktarda faiz ödemesi yapılması gerektiği ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla kredi kullanmadan önce mutlaka detaylı bir pazar araştırması yapılmalı ve her zaman için faiz konusunda pazarlık yapılabileceği akıldan çıkarılmamalıdır.

Girişimcilerin satın almak istediği çekici için kredi kullanabileceği finans şirketlerine ve banka alternatiflerine ayrı ayrı değinilecektir.

Mercedes Benz Finansal Hizmetler

Mercedes Benz, çekici satın almak isteyen girişimcilerin ilk iletişime geçtiği kurumlardan birisidir. Ürettiği kaliteli araçlar ve satış sonrası destek hizmetleriyle sektörün öncüleri arasında yer alan Mercedes Benz, kendi finans şirketi aracılığıyla çekici satın almak isteyen girişimcilerin maliyetlerini kredilendirebilmektedir. Tüzel veya bireysel olarak başvuru iletilebilen Mercedes Benz kredisi için gerekli olacak belgeler:

 • Nüfus Cüzdanı
 • Gelir Belgesi
 • İkametgah
 • İmza beyannamesi’dir.

Tüzel kişilik olarak başvuru iletilecekse:

 • Vergi Beyannamesi,
 • Mizan,
 • Ortaklık yapısını gösteren belge ve ortakların nüfus cüzdanı fotokopileri,
 • Ortakların ikametgahları,
 • Ticaret sicil gazetesi kaydı,
 • Vergi levhası,
 • İmza sirküleri,
 • Faaliyet belgesi,
 • Araç ruhsat fotokopisi,
 • Geçici vergi beyannamesi gerekecektir.

Çekici kredisi başvurusu iletildikten sonra 24 saat içerisinde sonuca bağlanacak ve girişimci başvuru sonucu hakkında bilgilendirilecektir. Mercedes Benz Finans ile iletişime geçmek isteyen tüketiciler 444 62 19 numaralı çağrı merkezini arayabilir.

Ford Finans

Çekicilere ilişkin pazar payının büyük bir kısmı Ford’a aittir. Pazarn en önde gelen firmalarından olan Ford, kendi bünyesinde kurduğu Ford Finans aracılığıyla çekici satın almak isteyen girişimcilerin maliyetinin tamamını kredilendirebilmektedir. 0 veya 2’nci el çekicilerin 6 yıl vade ile kredilendirilmesini mümkün kılan Ford Finans hakkında detaylı bilgi edinmek için 444 36 73’ü arayıp 7 tuşlamasını yaparak ilgili birime bağlanabilirsiniz.

Ford Finans, zaman zaman düzenlediği çekici kredisi kampanyalarıyla faizsiz kredi kullanılmasına imkan verebilmektedir, ancak hali hazırda düzenlediği bir faizsiz kredi kampanyası bulunmamaktadır.

Scania Finans

Ürettiği araçların kalitesi sayesinde her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen Scania, ülkemizde de sıkça kullanılmaktadır. Ciddi büyüklükte öz varlığa sahip olan Scania, geçtiğimiz yıllarda kendi bünyesinde faaliyet gösteren Scania Finans’ı kurmuş ve çekici satın almak isteyen girişimcilere esnek ödeme planlarıyla kredi imkanı vermeye başlamıştır.

Satın alınacak aracın tamamının kredilendirilmesini mümkün kılan, aracın bilanço üzerinde varlık olarak görünebilmesine izin veren, KDV avantajı sağlayan ve çok kısa süre içerisinde kullanılabilen çekici kredisi ürünü hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen girişimciler 444 72 44 numaralı çağrı merkeziyle iletişime geçebilir.

Scania Finans zaman zaman düzenlediği kredi kampanyalarıyla 24 aya kadar vadelendirilebilen faizsiz kredi imkanı sunabilmektedir. Kredilerin kullanılabileceği maksimum vade ise 6  yıldır.

IVECO Finans

IVECO Capital aracılığıyla satın alınacak IVECO marka çekicileri kredilendiren IVECO, girişimcilere oldukça esnek çözümler sunmaktadır. Girişimci ve yapılacak iş özelinde kredi ürünü üretebilmesi sayesinde son zamanlarda en çok tercih edilen finans şirketlerinden birisi olan IVECO Capital kredilerine herhangi bir IVECO bayisinden başvuru iletilmesi mümkündür.

Çok düşük faiz oranlarıyla sürekli olarak, sıfır faizle zaman zaman girişimcilere hizmet veren IVECO kredileri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler 0216 561 16 05 numaralı merkez şubeyle iletişime geçebilir.

sifir faizli faizsiz tır cekici kredisi veren markalar
sifir faizli cekici kredisi veren markalar

Faizsiz Çekici Kredisi Veren Bankalar

Bankalar, herhangi bir protokol imzalamadıkça ya da marka özelinde bir sebeple kampanya düzenlemedikçe faizsiz çekici kredisi vermemektedir. Çekici üreticileri arasında da bir bankayla protokol imzalayan tek marka Ford’dur. Koç Grubu’na ait olan Ford, yine Koç Grubu’na ait olan Yapı ve Kredi Bankası’yla protokol imzalamıştır. Zaman zaman Yapı ve Kredi Bankası aracılığıyla Ford marka çekicilerin satın alınması şartıyla faizsiz kredi kullanılması mümkün olabilmektedir.

Yine de herhangi bir bankadan kredi kullanılacaksa leasing ya da ticari kredi kampanyalarının olduğu dönemler beklenebilir.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Taşıt Kredisi konusunda daha fazla marka ve modelin kampanyalarına buradan https://sifirfaizli.com/kredi/tasit göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku