fbpx

Sıfır Faizli Nakit Avans Vakıfbank Kredi Kartı (Dönemsel)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Vakıfbank müşteri bağlılığının artırılması amacıyla dönemsel bazda bazı kampanyalar düzenlemekte ve söz konusu kampanyalarla çeşitli müşterilere sıfır faizli kredi, sıfır faizli nakit avans gibi imkanlar sağlamaktadır. Tüketicilerin katılım sağlayabileceği dönemsel bazda düzenlenen bu kampanyalardan birisi de sıfır faizli nakit avans kampanyasıdır.

Vakıfbank Sıfır Faizli Nakit Avans

Vakıfbank her 4 ayda 1 sıfır faizli nakit avans kampanyası düzenlemekte ve bu kampanyaya katılan tüketicilere 4 ay vadeyle 1000 TL’ye kadar sıfır faizli nakit avans kullanma imkanı vermektedir. Katılım sağlamak isteyen tüketiciler kendilerine özel oluşturulan kodu bankaya ileterek katılım sağlamakta ve 1000 TL’lik nakit avans anında hesaba tahsis edilmektedir.

Vakıfbank’a ait her kart için ayrı ayrı katılım sağlanabilen nakit avans kampanyasından yararlanan tüketiciler kart sayısı kadar nakit avans çekimi yapabilmekte, ancak daha önce de belirtildiği gibi Vakıfbank’ın seçtiği müşteriler arasında yer almış olmalıdır.

Vakıfbank Sıfır Faizli Nakit Avans Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Vakıfbank’ın dönemsel bazda düzenlediği sıfır faizli nakit avans kampanyasına katılım sağlamak isteyen tüketicilerin doğrudan taleplerini iletebileceği bir hizmet kanalı bulunmamaktadır. Vakıfbank, her 4 ayda 1 katılım sağlayacak müşterileri seçmekte ve müşteri bağlılığının artırılması adına ilgili müşterileri sıfır faizli nakit avans kullanabilecekleriyle ilgili bilgilendirmektedir. Söz konusu bilgilendirme kısa mesaj aracılığıyla yapılmakta, yine SMS’in içeriğinde katılım sağlanabilmesi için bankaya ulaştırılması gereken koda yer verilmektedir. Bu kodun, SMS’e cevap olarak iletilmesi halinde kampanyaya katılım sağlanmakta internet ya da mobil şube aracılığıyla da nakit avans tahsisi yapılabilmektedir.

Vakıfbank Faizsiz Nakit Avans Kampanyaları

Vakıfbank’ın faizsiz ve masrafsız dönemsel bazda düzenlenen nakit avans kampanyasından farklı olarak Vakıfbank BusinessCard sahiplerinin 12 ay vadeyle % 4,99 – % 8,49 işlem ücreti ödeyerek nakit avans çekimi yapması mümkündür. Faiz ödemesi yapmayan BusinessCard sahiplerinin yalnızca işlem ücreti ödemesi yapması gerekir.

İşlem ücreti 12 ay vadeyle kullanılan nakit avans için % 8,49; 6 ay vadeyle kullanılan nakit avans için % 4,99’dur.

sifir faizli nakit avans
sifir faizli nakit avans vakifbank kredi karti donemsel
  • BusinessCard sahipleri 1000 TL ile 10 bin TL aralığında nakit çekimi yapabilir ve bu çekimi 6 – 12 ay vadeyle taksitlendirebilir,
  • Nakit avansı 6 ay vadeyle taksitlendiren tüketiciler % 4,99; 12 ay vadeyle taksitlendiren tüketiciler % 8,49 işlem ücreti ödemesi yapmak durumundadır.
  • Asıl kart sahipleri gibi Ek BusinessCard sahipleri de kampanyaya katılım sağlayabilir.
  • Kampanyaya katılım için hiçbir belgenin imzalanması ya da prosedürün yerine getirilmesi gerekmemektedir.
  • Kampanyaya başvurmak isteyen BusinessCard sahipleri mobil ya da internet bankacılığı uygulamasına giriş yaptıktan sonra Taksitli Nakit Avans menüsüne giriş yaparak kampanyaya katılım sağlayabilir.
  • Vakıfbank ATM’leri aracılığıyla nakit avans kullanacak BusinessCard sahipleri günlük işlem sınırı nedeniyle en fazla 3000 TL’ye kadar çekim yapabilmektedir, 3 bin TL’nin üzerinde yapılacak nakit avans kullanımları için Vakıfbank şubelerinden yardım alınması gerekir.
1 yorum
  1. Uğur Sarıkaya diyor

    Bende banka müşterinizim ama bana böyle bir msj gelmedi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku