fbpx

Faizsiz TIR ve Çekici Kredisi Kampanyaları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Tır üreticisi markalar kendi bünyesinde faaliyet gösteren finans şirketleri aracılığıyla kendi markasına ait araçları satın almak isteyen girişimcilerle sermaye paylaşabilmektedir. Bireysel ya da tüzel olunması fark etmeksizin herkesin katılım sağlayabileceği faizsiz tır kredisi kampanyaları zaman zaman düzenlenmekte ve kısa vadelerle faiz ödemesi yapmadan tır satın alınmasını mümkün kılmaktadır.

Girişimcilerin faizsiz tır kredisi kampanyalarını yakalayabilmeleri ve zamanında başvuru iletebilmeleri için bu kapsamda kredi sunan finans şirketlerini bilmesi ve bu şirketlerle dirsek temasında olması gerekir.

Volvo Finans Faizsiz Kredi Kampanyaları

Volvo, marka değeri en yüksek tır üreticilerinden birisidir. Kurulduğu günden bu yana otomobil ve ağır vasıta üretimiyle ilgili neredeyse her konuda patent sahibi olan Volvo, kendi bünyesinde faaliyet gösteren VFS Finansman A.Ş. aracılığıyla vasıta almak isteyen girişimcilerin ihtiyaç duyduğu sermayeyi temin edebilmesini sağlamaktadır.

Düşük faizli kredilerine ek olarak neredeyse her yıl Mart ayında 1 aya mahsus olmak üzere faizsiz kredi kampanyası da düzenleyen Volvo, girişimcilerin faizsiz tır kredisi kullanmak için başvurabileceği şirketler arasındadır. Girişimciler, ilerleyen dönemlerde düzenlenmesi planlanan kampanyalar ve mevcut zamanda sahip olduğu avantajlar hakkında bilgi edinmek için 0216 655 75 00 numaralı VFS Finansman çağrı merkeziyle iletişime geçebilir.

Tırsan Kredi Kampanyaları

Tır satın almak isteyen girişimcilerin kredi kullanmak için başvurabileceği kurumlar arasında TIRSAN da bulunmaktadır. Her zaman için yararlanılabilecek en düşük faizli tır kredilerini sunan TIRSAN, dönemsel bazda faizsiz kredi kampanyaları düzenlemekte ve belirlenen tarihler arasında kredi başvurusunda bulunan girişimcilere 24 aya varan vadelerle sıfır faizli kredi sağlamaktadır.

TIRSAN kredilerine başvuru iletmek isteyen girişimciler herhangi bir TIRSAN yetkili servisine gidip satış personeli aracılığıyla kredi başvurusu  iletebilmektedir. 0 veya 2’nci el tırların kredilendirilmesi mümkündür.

TIRSAN’ın faizsiz kredi kampanyalarından haberdar olabilmek için web sitesini takip edebilir ya da ilerleyen dönemlerde düzenlenmesi planlanan kampanyalar hakkında bilgi edinmek için 0216 311 19 99 numaralı TIRSAN Finans çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.

Mercedes Benz Finans

Sık sık faizsiz kredi kampanyası düzenleyen Mercedes Benz, sahip olduğu öz varlığın hakkını veren markalardan birisidir. Bu kapsamda yılın bazı dönemlerinde faizsiz tır kredisi kampanyası düzenleyen Mercedes Benz, bu kampanyasını mevcut olan neredeyse her kanal aracılığıyla ilgili kişilere ulaştırmaktadır.

Mercedes Benz’in faizsiz kredi kampanyalarından haberdar olabilmek için Mercedes Benz Finansal Hizmetler’in web sitesini takip edebilir ya da 444 62 19 numaralı MBFH çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.

faizsiz tir kredisi kampanyalari kamyon cekici

IVECO Finans

IVECO Capital aracılığıyla tır satın almak isteyen girişimcilere oldukça cazip kredi fırsatı sunan IVECO, dönemsel bazda düzenlediği kampanyalarla sıfır faizle tır satın alınmasını da mümkün kılmaktadır. IVECO’nun düzenlediği kredi kampanyalarından haberdar olabilmek için internet sitesini takip edebilir ya da 0216 561 16 05 numaralı iletişim merkeziyle irtibat kurabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Sıfır Faizli Çekici Kredisi Veren Bankalar ve Finans Kurumları konulu yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku