fbpx

Yüzde 0 Faizli Yıl Sonu Araba Kampanyaları

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Tüketicilerin araba kredisi çekmek için başvurabileceği tek kurum bankalar değildir ve geçtiğimiz dönemlerde eğilim hızla otomobil üreticisi finans şirketlerinden yana artmaktadır. Yüksek taşıt kredisi faizlerinin araç satın alımının önünde bir engel olduğunu bilen otomobil üreticileri, araçlarını satma zorunlulukları olmasından dolayı çeşitli kredi kampanyaları düzenleyerek yüzde 0 faizle taşıt kredisi verebilmektedir. Aşağıda da yılı sonu için başvuru iletilebilecek yüzde 0 faizli araba kampanyalarına değinilecektir.

Renault Megane Sedan Yüzde 0 Faizli Kredi

Bu ay içerisinde Renault’un en sevilen modellerinden Megane Sedan satın almak isteyen tüketiciler Renault Finans sayesinde yüzde 0 faizle kredi kullanabilme imkanına sahiptir. Tüketiciler satın alacakları araç için 20 bin TL’ye kadar % 0 faizle 12 ay vadeli olarak finansman başvurusu iletme hakkına sahiptir.

20 bin TL’den arta kalan peşinatı karşılayacak durumda olmayan tüketiciler ise 48 ay vade ve % 1,14 faiz oranıyla aracın tamamını kredilendirme olanağına sahiptir. % 1,14 faiz oranı bankaların  sağladığı taşıt kredilerinden çok daha düşüktür ve ek masraf ödemeleri yapılmaması sebebiyle maliyeti çok daha düşüktür.

Renault Clio Yüzde 0 Faizli Kredi

Renault’un ülkemizde en çok kullanılan modellerinden Clio için düzenlediği kredi kampanyası ile tüketicilerin 30 bin TL’ye kadar yüzde 0 faizli kredi kullanabilmesine imkan verilmiştir. 30 bin TL’lik faizsiz kredi için başvuru iletecek tüketicilerin en fazla 12 ay vade ile geri ödeme yapması gerekir, ancak 12 bin TL krediyi faizsiz olarak kullanmak isteyen tüketiciler 36 aya kadar vade yapma imkanına sahiptir.

Peşinat imkanı olmayan tüketiciler 48 ay vade ve % 0,99 faiz oranı avantajıyla aracının tamamını kredilendirmeye de karar  verebilir.

Renault Symbol, Talisman ve Koleos % 0 Faizli Kredi

Kasım ayı içerisinde Renault’un Symbol, Talisman ya da Koleos modellerinden herhangi birisini satın almaya karar veren tüketicilerin 12 ay vade imkanıyla 12 bin TL’ye kadar faizsiz kredi kullanma imkanı vardır. Arta kalan tutarı karşılayacak peşinatı olmayan tüketiciler 48 ay vadeli olarak % 1,29 faiz imkanından yararlanarak aracın tamamını kredilendirme olanağına da sahiptir.

Dacia % 0 Faiz Kampanyası

Dacia’nın Kasım ve Aralık aylarına özel olarak düzenlediği yüzde 0 faiz kampanyası sayesinde Dokker Combi, Dokker Von, Lodgy, Logan MCV veya Sandero modellerinden herhangi birisini satın almak isteyen tüketicilere 12 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli kredi imkanı sağlanmaktadır.

Arta kalan tutarı karşılayacak peşinata sahip olmayan tüketiciler % 1,29 faiz oranıyla 48 ay vadeli olarak aracın tamamını kredilendirme imkanına da sahiptir.

Nissan Yüzde Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

Nissan’ın Micra, Juke ve Qashqai modelleri için düzenlediği kredi kampanyası sayesinde tüketicilere ciddi avantajlar sağlanmıştır. Micra satın almayı düşünen tüketicilere 12 ay vadeyle 12 bin TL’ye kadar, Juke modelini satın almayı düşünen tüketicilere 12 ay vadeyle 18 bin TL’ye kadar, Qashqai modelini satın almak isteyen tüketicilere 12 ay vadeyle 40 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlanmaktadır.

Tüketiciler söz konusu krediden arta kalan peşinatı karşılayacak imkanları olmaması halinde % 0,99 faiz oranıyla aracın tamamını kredilendirme imkanına da sahiptir.

faizsiz kampanya yapan araba markaları
sifir faizli kredi kampanyasi duzenleyen araba markalari

Hyundai i30 Yüzde 0 Faizli Kredi Kampanyası

Hyundai’nin göz alıcı modellerinden i30 özelinde düzenlediği kredi kampanyası sayesinde 15 ay vadeyle 30 bin TL’ye kadar % 0 faiz imkanıyla kredi kullanmak olanaklı hale  gelmiştir. Tüketiciler sıfır faizli Hyundai i30 kampanyasından yararlanabilmek için Kasım veya Aralık ayı içerisinde yetkili bir Hyundai bayisine başvuru iletmelidir.

Sitemiz üzerinden güncel olarak Sıfır Faizli Araç Kampanyaları ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku