fbpx

Yücesoy Mahalle İzmir Menemen Sıfır Faizli Konut Projesi

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İzmir konut projeleri arasında; hızla değerlenen Menemen ilçesinde Yücesoy Mühendislik imzasıyla toplamda 3500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Yücesoy Mahalle Konut Projesi kapsamında 70 konutun satışı gerçekleştirilecek. Projede satışa çıkarılan konutların fiyatları 178 bin 500 TL’den başlıyor.

Yücesoy Mahalle Konut Projesi Özellikleri

Yücesoy Mahalle konut projesi kapsamında satışa çıkarılan konutlar toplamda 3 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki konutların fiyatları net büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor. Projenin genel özellikleri ise şu şekilde:

  • Yüzme havuzu,
  • Çocuk parkı,
  • Kamera ve özel güvenlik,
  • Otopark,
  • Merkezi ısıtma,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Projede satışı gerçekleştirilen konutlar bir daireden daha fazlasını vaat ediyor. Tüketiciler satın aldığı konuta ek olarak butik bir yaşam alanın da tüm imkanlarından yararlanabiliyor. Menemen ilçesine ilişkin yapılan incelemeler bölgenin giderek değerlendiğini ortaya koyuyor ve bu açıdan yatırımcılar için de proje ciddi bir yatırım fırsatı olarak öne çıkıyor.

Yücesoy Mahalle Konut Projesi Fiyat Listesi

Proje kapsamında satışa çıkarılan konutların ücretleri şu şekilde:

  • 1+1 daireler 178 bin 500 TL’den,
  • 2+1 daireler 182 bin TL’den,
  • 3+1 daireler 239 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmıştır.

2+1 daireler net 56-82 metrekare, 3+1 daireler net 81-105 metrekare, 2+1 dubleks daireler net 84-102 metrekare, 3+1 dubleksler net 109-116 metrekare, 4+1 dubleks daireler net 120-126 metrekare büyüklüğe sahip.

Yücesoy Mahalle Konut Projesi Ödeme Seçenekleri

Tüketicilerin proje kapsamında yapması gereken peşinat ödemesini sıfır faizle kredilendirmesi mümkün. Peşin ödeme yapmak isteyen tüketiciler konut bedelinden net % 12’lik indirimin sahibi oluyor.

Peşinat ödemesini kredilendirmek isteyen tüketiciler ise % 5 ödeme yaptıktan sonra kalan % 15’lik peşinat oranını 8 eşit taksitle ödeyebiliyor.

Doğrudan banka kredisi kullanmak isteyenler ise anlaşmalı şubelerden % 0,89 faiz oranıyla 120 ay vadeli konut kredisinin sahibi olabiliyor.

Yücesoy Mahalle Konut Projesi Satış

Proje görsellerine ve daire resimlerine bakmak için web adresinin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır. Ödeme seçenekleri ve konutlarla ilgili sorular için ise satış ofisiyle irtibat kurulması gerekir.

yucesoy mahalle izmir menemen
yucesoy mahalle izmir menemen sifir faizli konut projesi

Firma adı: Yücesoy Mühendislik
İnternet sitesi:
yucesoymahalle.com
Telefon:
0232 445 00 45
Proje Mevkii:
Seyrek Maltepe Yolu, No:6, Menemen, İzmir.
Konut Sayısı:
70

Sitemizde yer alan Mahall Bomonti İzmir Sıfır Faizli Konut Projesi konulu yazımızı buradan okuyabilir ya da menüden İzmir ilindeki tüm konut projelerine göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku