fbpx

Vivendi Çankaya Ankara Konut Projesi (Ön Talepler Başladı)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

İMV Yapı imzasıyla Ankara’nın en değerli bölgelerinden Çankaya’da yükselen Vivendi konut projesi kapsamında 24 daire teslim edilecek. 199 metrekareden başlayan büyüklükleri ve çeşitli yapı özellikleriyle dikkat çeken konut projesi bulunduğu bölge itibariyle yatırımcıların ilgisini henüz ön talep aşamasında olmasına rağmen çekmiş durumda. Tüketiciler ilgili konutlara sahip olmak için aceleci davranması halinde ön talep fiyatlarından yararlanabilir ve ciddi tasarruf sahibi olabilir.

Vivendi Çankaya Konut Projesi Özellikleri

Proje kapsamında satışa çıkarılan 24 konut bulunuyor ve her bir konut 4+1 tipinde. Konutların büyüklükleri 199 metrekare ile 280 metrekare arasında değişiyor ve butik bir konsept yakalanmış durumda.

Ankara ve özellikle Ankara’nın Çankaya ilçesi son dönemlerde yoğun göç alan bölgeler arasında. İstanbul’dan göç eden beyaz yakalılar İzmir’den sonra Ankara metropolünü tercih ediyor. Ankara’yı tercih eden orta üst gelir grubunun tercihi ise Çankaya başta olmak üzere çeşitli önemli noktalara yakın ve göreceli olarak daha uygun fiyatlarla konut sahibi olunabilecek bölgeler oluyor. Bu kapsamda yatırımcılar da bölgeye yatırım yapmaya devam ediyor ve konut fiyatları radikal şekilde giderek artıyor.

Geçtiğimiz haftalarda 24 Haziran seçimlerinden önce gayrimenkul satışlarına ilişkin adımların atılacağını belirten Başbakan Binali Yıldırım Ziraat Bankası başta olmak üzere bankaların konut satın almak isteyen tüketicilere çeşitli avantajlar sağlamaya başlayacağını belirtti. Bu kapsamda konut satışlarının önümüzdeki dönemlerde artacağı tahmin edildiğinde neden yatırımcıların ilgi gösterdiği biraz daha net anlaşılabilir.

Hangi konutun satın alındığından bağımsız olarak her konut için sağlanan ortak özellikler ise şu şekilde:

  • Özel güvenlik noktaları,
  • Kameralı güvenlik sistemi,
  • Açık otopark,
  • Kapalı otopark,
  • Jeneratör,
  • Asansör,
  • Merkezi ısıtma sistemi,
  • Akıllı ev sistemi,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Vivendi Çankaya Projesi Fiyat Listesi

Proje halen ön talep aşamasında ve bu nedenle konut fiyatları ya da ödeme seçeneklerine ilişkin bir açıklama yapılmadı. Bu gibi detayların önümüzdeki günlerde netleşeceği tahmin ediliyor fakat yatırımcıların firma ile iletişime geçerek spesifik konularda bilgi talep etmesi mümkün.

vivendi cankaya fiyat listesi taksitlendirme
vivendi cankaya ankara konut projesi

İnternet sitesi: vivendiproject.com

Telefon: 0312 240 96 27

Proje Mevkii: Park Caddesi 4926. Sokak No:4 Çankaya/Ankara

Teslim Tarihi: 2019

Konut Sayısı 24

Sitemizde Ankara ilindeki Faizsiz Konut Projeleri konusunda daha detaylı bilgilere buradan ulaşabilir ve bunun yanı sıra Faizsiz konut kredisi ile ilgili de detaylı bilgi almak için Faizsiz Ev Almak İsteyenler İçin Emin Evim Sistemi Nasıl İşler konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku