Versus Dragos İstanbul Kartal 60 Ay Faizsiz Taksitli Proje


İstanbul’un her geçen gün değerlenen semti Kartal’da toplamda 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Versus Dragos konut projesi kapsamında 114 dairenin satışı gerçekleştirilecektir. 392 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan konutların büyüklükleri ise 47 metrekareden başlamaktadır. Halen avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleriyle satışta olan konutların neredeyse yarısı satılmıştır. Avantajlardan yararlanmak isteyen tüketicilerin aceleci davranması yararlı olabilir.

Versus Dragos Proje Özellikleri

Resim Yapı Gayrimenkul güvencesiyle tek bir blokta yer alan 114 daireden meydana gelen proje, bölgenin en dikkat çeken yapılarından birisi. Dikey mimarinin benimsendiği konut projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 daire alternatifi bulunmaktadır. Projenin genel özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Açık yüzme havuzu,
  • Deniz manzarası,
  • Kapalı otopark,
  • Asansör,
  • Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış,
  • Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun.

Proje Kartal’ın en değerli bölgelerinden birisinde yani sahil kıyısında yer alıyor. Toplam 114 konutun yer aldığı projenin 2019 yılının Haziran ayı içerisinde tamamlanacağı tahmin ediliyor. Halen ön talep aşamasında olunması kaynaklı çeşitli avantaj ve indirimlere konu olan projedeki dairelerin yarısı satıldı.

Proje, yatırımcılar için de fırsat niteliğinde. Projenin yatırımcısına her ay ortalama 2500 TL gelir sağlayacağı tahmin ediliyor. Teslimat sonrasında ortaya çıkacak primin ise % 40’lara varabileceği düşünülüyor.

Versus Dragos Fiyat Listesi

  • Büyüklükleri 67 – 101 metrekare arasında değişen 1+1 daireler 392 bin TL ile 577 bin TL,
  • Büyüklükleri 104 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 2+1 daireler 576 bin TL ile 1 milyon 270 bin TL,
  • Büyüklükleri 142 metrekare olan 3+1 daireler ise 896 bin TL ile 1 milyon 626 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Versus Dragos Ödeme Seçenekleri

Sıfır faizli kredi ile ev sahibi olmak isteyen tüketicilerin % 50 peşinat ödemesi yapması halinde 60 ay vadeli faizsiz kredi kullanması mümkün. Daha düşük oranlarda peşinat ödemesi yapmak isteyen tüketiciler ise % 20 peşinat ödemesi sonrasında arta kalan kısım için banka kredisi kullanabilir.

versus dragos 60 faizsiz taksit

versus dragos 60 faizsiz taksit

İnternet sitesi: versusdragos.com

İlgili Yazı  Hayatpark Çanakkale Gökçeada Sıfır Faizli Taksitli Konut Projesi

Telefon: 0216 411 12 75

Proje Mevkii: Orhantepe mahallesi, Dragos, Kartal, İstanbul.

Teslim Tarihi: Haziran 2019

Konut Sayısı: 114

İstanbul Konut Projeleri konusunda sitemizde daha fazla alternatife ulaşabilirsiniz, bunun yanı sıra Ziraat Katılım Konut Kredisi Hesaplama 50 100 150 200 bin TL konulu yazımızı da okuyarak faizsiz konut kredisi ile ilgili kampanyaları takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git