fbpx

Vatan Bilgisayardan Faizsiz Cep Telefonu Nasıl Alınır

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Bilindiği gibi cep telefonlarının bireysel kredi kartları aracılığıyla taksitlendirilmesi yasaklandı. Bu kapsamda cep telefonu satışlarının düşmesi üzerine bankalarla bir araya gelen teknoloji marketleri ürün özelinde ihtiyaç kredisi imkanı sunmaya başladı ve bu sayede tüketicilerin satın alacakları cep telefonlarını kredi kartları olsa dahi erişemeyecekleri vade sayılarıyla taksitlendirmesi mümkün oldu. Vatan Bilgisayar’da taksitle cep telefonu satın almak isteyen tüketicilerin yararlanabileceği teknoloji marketleri arasında yer alıyor. Vatan Bilgisayar faizsiz cep telefonu kredisi kapsamında Fibabanka’yla iş birliği kurdu ve tüketicilerin 15 ay vadeyle dilediği cep telefonunu satın almasını mümkün kıldı.

Vatan Bilgisayar Sıfır Faizli Cep Telefonu Kredisi

Vatan Bilgisayar aracılığıyla cep telefonu almak isteyen tüketiciler SMS ile yapacakları kredi başvurusu sonrasında şubelerde kredi kullanma imkanına sahip. Faizsiz kredi kampanyasından yararlanabilmek için yerine getirilmesi gereken tek şart ise tahsis edilen kredi için Kredi Hayat Sigortası yaptırmak ve sigorta primlerini kredi vadesi süresince ödemek. Söz konusu prim ödemeleri kişinin yaşına, gelirine ve borcuna bağlı olarak değişebilir fakat faiz ödemesiyle mukayese edilemeyecek kadar maliyetsiz olacağının bilinmesi yararlı olabilir.

  • Kampanya Mart ayı içerisinde tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında geçerlidir,
  • Her tüketici yalnızca 1 cep telefonu için kredi tahsis edebilir,
  • Faizsiz kredi Kredi Hayat sigortası yaptırılması ve kredili mevduat hesabı açılışının gerçekleştirilmesi halinde kullanılabilecektir,
  • Ticari işletmeler bu kampanyadan yararlanamaz, kampanya sadece gerçek kişilerin katılımına açıktır.

Satın alınacak cep telefonunun ilgili Vatan Bilgisayar mağazasında bulunması gerekmektedir. Dolayısıyla tüketiciler öncelikle vatanbilgisayar.com web adresine girmeli ve istediği telefonun hangi Vatan Bilgisayar mağazalarında olduğunu öğrenmelidir.

Faizsiz Telefon Kredisi Nasıl Alınır

Faizsiz cep telefonu kredisi almak isteyen tüketicilerin takip etmesi gereken bir prosedür bulunmaktadır.

  1. VATAN boşluk TCKN yazıp 3422’ye kısa mesaj atılarak prosedürlere başlanılabilir. İletilen SMS çok kısa bir süre içerisinde değerlendirmeye alınacaktır.
  2. SMS’le yapılan kredi başvurusuna Vatan’a Git şeklinde yanıt alındıysa en yakın Vatan Bilgisayar şubesine gidilmeli ve satın alınacak cep telefonuna karar verilmelidir.
  3. Kasada kişisel bilgilerin sisteme girilmesi ve kredi kullanım sözleşmelerinin imzalanması sonrasında kredi tahsisi gerçekleşecektir.
  4. Prosedürler sona erdiğinde yani toplamda 30 dakika içerisinde cep telefonuyla birlikte Vatan Bilgisayar mağazasından çıkmak mümkündür. Tahsis edilen kredinin geri ödemeleri 15 ay vadeyle yapılır.

Ödemeler Nasıl Yapılır

Tahsis edilen kredi için yapılması gereken ödemeler açılan Fibabanka hesabına internet üzerinden EFT, çağrı merkezi üzerinden EFT, ATM ya da şube aracılığıyla havale yöntemleriyle yapılabilir. Kredi ödeme planı mail ya da faks olarak alınabilir. Ödeme planına uygun şekilde taksit ödemelerinin gerçekleşmesi gereken günlerde hesapta yeterli bakiye olması halinde otomatik tahsilat gerçekleşecektir.

vatan bilgisayardan faizsiz cep telefonu nasil alinir

Tüketiciler kredi ödemelerinin durumunu edinecekleri internet şube şifresi aracılığıyla takip edebilir. Fibabanka’nın hizmet kanalları ve faizsiz cep telefonu kredisi ürünü hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen tüketiciler 444 88 88 numaralı Fibabanka çağrı merkezini arayabilir.

Bir diğer alternatif olarak Mediamarkt Faizsiz Cep Telefonu Kredisi konulu yazımızı da okuyabilir yine bir başka alternatif olarak Teknosa Faizsiz Cep Telefonu Taksitli Kredi konulu bölümü de buradan inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku