fbpx

Validebağ Konakları Projesi Nerede ve Ev Fiyatları (Dap Yapı)

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Sektörün öncü kurumlarından Emlak Konut güvencesi ve DAP Yapı kalitesiyle İstanbul’un Altunizade ilçesine inşa edilen Validebağ Konakları, son zamanların en dikkat çeken projelerinden birisi. Oldukça çeşitli daire tiplerine sahip olan Validebağ Konutları sayesinde tüketicilerin alternatifler arasında bütçesine en uygun olan konutu seçmesi mümkün hale geliyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1’e kadar değişen konut tiplerinin metrekareleri ise 57 ile 513 arasında değişim gösteriyor.

Altunizade Validebağ Konakları Faizsiz Kredi

Son zamanlarda kullanılabilecek en uzun vadeli faizsiz konut kredisi kampanyalarından birisine imza atan DAP Yapı, tüketicilerin yalnızca % 5 peşinat ödemesi yaptıktan sonra arta kalan tutarı 60 ay vade ve sıfır faiz avantajıyla kredilendirmesini mümkün kılmaktadır.

Yalnızca konutlar için değil, proje içerisinde yer alan dükkanlar için de kredi kullanılabilmesini mümkün kılan DAP Yapı, 11 farklı bloktaki her dükkan için de % 5 peşinat ve 60 ay vadeli sıfır faizli kredi imkanı sunuyor.

Konut ya da dükkan satın alınması fark etmeksizin yüzde 5 peşinat ödemesi yaptıktan sonra 5 yıl vadeyle senet düzenleniyor ve senetle ödeme yapılması da mümkün hale getirilebiliyor.

Validebağ Konakları Daire Fiyatları

  • 1+0 daireler 974 bin TL’den başlayan,
  • 1+1 daireler 1 milyon 47 bin TL’den başlayan,
  • 2+1 daireler 1 milyon 706 bin TL’den başlayan,
  • 3+1 daireler 2 milyon 968 bin TL’den başlayan,
  • 4+1 daireler 3 milyon 48 bin TL’den başlayan,
  • 5+1 dubleks daireler 4 milyon 474 bin TL’den başlayan,
  • 6+1 daireler ise 4 milyon 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Validebağ Konutları Teslim Tarihleri

Validebağ Konut Projesi’nin indirimli fiyatlarından ve faizsiz kredi imkanından yararlanmak isteyen tüketicilerin proje tamamlanmadan önce satış işlemlerini başlatması gerekiyor. 17.237 metrekare alanda halen inşaatı devam eden Validebağ Konutları projesinin tüketicilere teslim edileceği tarih ise Kasım 2020.

Validebağ Konakları Satış

Validebağ Konakları’ndan konut satın almayı düşünen tüketiciler faizsiz kredi imkanı ve diğer soruları için proje resimlerini de  görebileceği validebagkonaklari.com internet sitesini ziyaret edebilir ya da 444 93 27 numaralı satış ofisiyle irtibat kurabilir.

validebag konaklari projesi
validebag konaklari projesi nerede ve ev fiyatlari dap yapi

Validebağ Konakları Sosyal İmkanlar

Oldukça geniş bir alan üzerine inşa edilen Validebağ Konakları kendine has bir yaşam alanı da oluşturmayı amaçlıyor. Bu kapsamda konut sahibi her birey kendisine sunulan yeşil alan, spor alanı, fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, kapalı otopark ve çocuk parkı gibi imkanlardan yararlanabiliyor.

Sitemiz üzerinden İstanbul Sıfır Faizli Konut Projelerine güncel bilgiler ile bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku