fbpx

Vakıf Katılım İnternetten Kredi Kartı Hızlı ve Kolay Başvuru

En son faizsiz kampanyalar için abone olun !

Kredi kartı kullanımı için Vakıf Katılım ile çalışmak isteyen tüketicilerin istifade edebileceği ürün VKart’dır. Kendi bünyesinde çıkardığı ve herhangi bir marka ile anlaşmadığı bu ürünle katılım bankacılığı prensiplerine uygun şekilde kredi kartı kullanım imkanı sağlayan Vakıf Katılım kredi kartı hızlı ve kolay başvuru olanağı da sunmaktadır. Bu kapsamda kısa süre içerisinde kart başvurusu iletebilen tüketiciler, yine kısa süre içerisinde değerlendirme sonucunu öğrenip kredi kartı kullanmaya başlayabilmektedir.

VKart

Vakıf Katılım Bankası tarafından pazara sunulan VKart ürünüyle POS cihazı üzerinden her türlü harcamanın gerçekleştirilebilmesi, ATM kullanımı, internet üzerinden mail order işlem yapılması ve 50 TL altı harcamaların şifresiz, temassız olarak gerçekleştirilmesi mümkündür.

Yıllık kart aidatı ödemesinin talep edilmediği bu ürününün kullanımından doğan borçların ayın 7’nci ya da 24’üncü günlerinde ödenecek şekilde ekstrelendirilmesi mümkündür.

Vakıf Katılım Bankası aracılığıyla başvuru ileten tüketiciler bu ürün sayesinde fatura ödemelerini yapabilir, nakit avans çekebilir, harcama taksitlendirebilir, internet harcamalarını gerçekleştirebilir ve kredi kartı ürününden beklenen en temel ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Nasıl Başvuru İletilir

VKart ürünü için başvuru iletmek isteyen tüketicilerin gelir belgesi ve nüfus cüzdanıyla birlikte en yakın Vakıf Katılım Bankası şubesine giderek talepte bulunması mümkündür. Yapılan değerlendirme 1 iş günü kadar sürebilmektedir, bu nedenle sorgulama yapmadan önce en az 24 saat beklenmesi gerekebilir. Yapılan değerlendirme sonrasında tüketicilere kısa mesajla ya da çağrı merkezi aracılığıyla geri dönüş yapılabilmektedir.

Başvuru Ne Zaman Sonuçlanır

İletilen kredi kartı başvurusu çoğu zaman 1 gün içerisinde değerlendirilip yanıtlanmaktadır. Eğer 1 gün geçtiyse ve halen geri dönüş yapılmadıysa başvuru sırasında hatalı bir bilgi paylaşımı yapılıp yapılmadığının kontrol edilmesi için çağrı merkeziyle irtibat kurulmalıdır. 0850 202 1 202 numaralı çağrı merkezini arayan tüketicilerin kart başvurusunun sonucunu öğrenmesi de mümkündür.

Kart Ne Zaman Gelir

Onaylanan başvuru sonrasında kartın hamiline teslim edilmesi 10 günü bulabilmektedir. Çoğu zaman ilk hafta içerisinde teslimat yapılsa da merkezden uzak bölgelerde oturanların daha fazla beklemesi gerekebilir ya da en yakın Vakıfbank şubesine bırakılan kartı bu şubeye giderek teslim alması istenebilir. Bu süreçte yani kargoyla ilgili bilgi almak isteyen tüketicilerin de yine çağrı merkezi aracılığıyla aklındaki soru işaretlerini gidermesi mümkündür.

Başvuru Neden Olumsuz Sonuçlanır

İletilen kredi kartının olumlu sonuçlanabilmesi gibi olumsuz sonuçlanması da mümkündür. Eğer başvurunuz olumsuz sonuçlandıysa hali hazırda devam eden kredi kartı borç ödemeleriniz, açık krediniz, idari takipte olmanız, kredi notunuzun düşük olması  ya da gelir belgesi ibraz etmemeniz buna neden olabilir. Dolayısıyla başvurunun neden olumsuz sonuçlandığını tespit ettikten sonra bu sorunun üstesinden gelerek yeni bir başvuru iletebilirsiniz. Muhtemelen ilettiğiniz yeni kredi kartı başvurusu olumlu yanıtlanacaktır.

vakif katilim internetten online kredi karti basvuru
vakif katilim kredi karti basvuru

Vakıf Katılım Kargo Takip

Vakıf Katılım Bankası aracılığıyla iletilen kredi kartının kargo süreciyle ilgili bilgi almak isteyen tüketicilerin 0850 202 1 202 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi talebinde bulunması mümkündür.

Vakıf Katılım Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme (Online) konulu yazımızı buradan okuyarak kredi kartı başvurunuzu sonucunu anında internet üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku